Kategórie Príbehy používateľov

Príbehy používateľov

Rámová izba nad garážou

Dobrý deň, milí návštevníci StroyDay.ru. Volám sa Pavel, naposledy som sa s vami podelil o materiál, v ktorom som detailne rozprával o tom, ako som nezávisle zvýšil výšku garáže. Dnes by som sa s vami chcel podeliť o to, ako vytvoriť rámovú miestnosť nad garážou. Podrobné pokyny uvedené nižšie vám pomôžu pochopiť tento proces.
Čítajte Viac
Príbehy používateľov

Ionizátor vody to urobiť sami

V tejto publikácii sa chcem podeliť o skúsenosti, ako som urobil prístroj na elektrolýzu vody. Okamžite vidím, že je vhodné urobiť dve rezervácie. Po prvé, nepredpokladám, že by som posudzoval akúkoľvek terapeutickú alebo inú vlastnosť získanej „živej“ a „mŕtvej“ vody (ako je konečný produkt nazývaný v sieti). Na to existujú relevantné stránky, fóra - prosím, ak máte záujem o túto stranu otázky, potom ste práve tam.
Čítajte Viac
Príbehy používateľov

Dom dreva vlastnými rukami

Chcel som postaviť dom. Okamžite čelia problému výberu materiálu. Nebolo veľa peňazí, ale dom chcel byť spoľahlivý, teplý a trvanlivý. Po štúdiu návrhov moderného stavebného trhu som sa rozhodol zostať na dreve. Dom dreva Na fórach sa odporúča stavať domy z dreva s prierezom 15x15 cm.
Čítajte Viac
Príbehy používateľov

Konferenčný stolík vyrobený z dreva vlastnými rukami

Ako príjemné je tráviť čas príjemnou konverzáciou s šálkou čaju alebo kávy alebo len relaxáciou, posedením na terase na ulici, v záhrade alebo na balkóne, pitím nejakého studeného nápoja a obdivovaním pohľadu ... Kdekoľvek sa nachádzate, jednoduchý drevený stôl bude iba prispievajú k vašej príjemnej zábave, pretože sa ľahko prispôsobia všetkému príslušenstvu na pitie čaju.
Čítajte Viac
Príbehy používateľov

PVC obloženie: podľa návodu, PVC obloženie

Chcem vám ukázať majstrovskú triedu v opravách kúpeľní, a to, že ju pošleme plastovými panelmi. Kúpeľňové obloženie PVC panely Prečo som si vybral PVC panely? Majú množstvo pozitívnych vlastností, a to: cenu. Plastové panely sú oveľa lacnejšie ako iné dokončovacie materiály; jednoduchá, rýchla inštalácia, ktorá dokáže urobiť aj osobu bez skúseností; hygienické vlastnosti a ekologickosť moderného plastu.
Čítajte Viac
Príbehy používateľov

Ako postaviť rámovú vaňu - otočnú technológiu: stavíme na kľúč vlastnými rukami

Na konci minulého leta sme sa s mojím synom rozhodli postaviť kúpeľňu na našej letnej chate. Tam už máme kapitálový dom a okrem toho nie sú žiadne problémy s elektrifikáciou a zásobovaním vodou. Voľba bola zastavená na rámovej konštrukcii, pretože je nielen ekonomická, ale aj postavená za niekoľko dní. K kúpeľnému domu vedie chodník, ktorý pripravil kúpeľný projekt s rozmermi 4,5 x 4,5 m, začal som nakupovať drevo, dosky, spojovacie materiály, elektrické náradie, kovové obklady, izolácie, OSB, hydraulické a parotesné izolácie.
Čítajte Viac
Príbehy používateľov

Odpadový olej z pecí vlastnými rukami: Vyrábame odpadový olej z pece, ktorý sme si preštudovali návodom a krok za krokom

Nedávno vyrobil pec na odpadovom oleji. Čas, ako peniaze, si trochu vzal. Pre fotografiu nie sú súdiť - urobil rýchlo, takže nebol čas byť obzvlášť opatrný. Také kachle môžu byť ohrievané palivovým drevom - na tento účel je vhodná veľká komora. Tu je sporák pracovať na vývoji bezpečnostného inžinierstva Ihneď začať varovania a moralizovanie.
Čítajte Viac
Príbehy používateľov

Ako zavesiť televízor na stenu vlastnými rukami: zavesíme sa podľa pokynov na televízor s držiakom

Vážení návštevníci, dobré popoludnie! V tomto článku sa pozrieme na krok-za-krokom technológie, ako zavesiť televízor na stenu vlastnými rukami. Dôvodom pre písanie tohto článku bola moja každodenná skúsenosť, na základe ktorej, keď som si kúpil televízor v obchode, požiadal som o jeho inštaláciu do môjho domu. K môjmu prekvapeniu neexistoval žiadny limit, keď poradca odpovedal, že náklady na montáž televízora na stenu boli 3 500-4500 tisíc rubľov.
Čítajte Viac