Kategórie Schody

Ako urobiť skladací rebrík na hrebeni strechy
Schody

Ako urobiť skladací rebrík na hrebeni strechy

Žiadne technologické operácie spojené s aktualizáciou zastrešenia, vykonávaním opráv, kontroly a prevencie inžinierskych sietí prechádzajúcich strechou, alebo usporiadaním ostatných prvkov, nemôžu byť vykonané kvalitatívne, ak kapitán nemá spoľahlivú podporu. Stručne povedané, toto si vyžaduje základ, ktorý by obzvlášť nebránil pracovníkovi v pohyboch.

Čítajte Viac
Schody

Montáž zábradlí na schodoch, možnosti na stenu

Montáž zábradlia pre schody je ukončená inštaláciou zábradlia. Čo môže byť upevnenie zábradlia, ako to robiť správne, spoľahlivo a nepoznateľne, nie každý vie. Niektoré bežné spôsoby pre drevené a kovové schody tu popisujeme. Upevnenie zábradlia na zábradlia dreveného schodiska Tak sa ukazuje, že drevená zábradlia je najťažšia vec, ktorú je potrebné urobiť.
Čítajte Viac
Schody

Vonkajšie a vnútorné schodové zábradlie pre domácnosť a záhradu

Druhé poschodie domu vyžaduje schodisko. Nestačí určiť, kde sa bude nachádzať, aký typ schodov bude existovať, musí sa tiež vybrať, aký typ a typ zábradlí bude pre schody. Táto obklopujúca štruktúra nastavuje vzhľad a štýl, ktorý je veľmi dôležitý pre vytvorenie harmonického interiéru. Konštrukcia, vzdialenosti, rozmery Na bezpečnejšie používanie sú potrebné zábradlia na schodoch, pretože sú ochrannou konštrukciou, ktorá zabraňuje zraneniam.
Čítajte Viac
Schody

Ako urobiť schodisko na 2. poschodí

Ak je v súkromnom dome viac ako jedno poschodie, nemôžete robiť bez schodov. Okrem toho, že by sa mali spájať podlahy, schody ešte musia zapadnúť do interiéru. Preto pri výbere dizajnu je potrebné venovať pozornosť nielen rozmerom a veľkosti priestoru, ktorý je v miestnosti, ale aj štýlu.
Čítajte Viac
Schody

Ako na schodoch inštalovať balustrády a stĺpy

Собирая ограждение для лестницы, надо решить, как установить балясины, стойки, опорные столбы. Все не так просто, потому что установка балясин зависит от типа лестницы, материала из которого изготовлена лестница и сами перила. При этом, принимаются во внимание еще и эстетические предпочтения. Количество балясин и опорных столбов Прежде всего надо определиться с тем, одна балясина будет на ступеньке или две.
Čítajte Viac
Schody

Ozdobenie na schodoch koberca

Mnohé moderné súkromné ​​domy sú postavené v dvoch podlažiach a ešte vyššie. Естественно, в таких постройках не обойтись без комфортной лестницы, которая обязательно должна быть безопасной, особенно если в доме проживает маленький ребенок.Podložky na schodoch schody vyrobené z kobercov Podložky na behúňoch z kobercov alebo kobercov podlahy nielen aby výstup do druhého poschodia domu pohodlnejšie, ale tiež sa stal ďalším dekoratívnym prvkom interiéru.
Čítajte Viac
Schody

Výpočet drevených schodov do druhého poschodia

Súkromné ​​vidiecke domy a chaty na dvoch alebo viacerých poschodiach už dávno prestali byť zázrakom. Tento prístup k plánovaniu majetku umožňuje majiteľom dosiahnuť maximálnu využiteľnú podlahovú plochu aj na „skromných“ stavbách. Je zrejmé, že konštrukcia budovy v niekoľkých úrovniach a jej konštrukcia sú vážne komplikované.
Čítajte Viac
Schody

Rebrík z profilovej rúry to urobte sami

Interiérové ​​schodiskové schodisko vyrobené z profilovanej oceľovej rúry je pomerne obľúbenou stavbou, pretože má mnoho výhod. Jeho konštrukciu spravidla vykonávajú skúsení remeselníci, pretože by mal byť úplne bezpečný zo všetkých uhlov pohľadu. To znamená, že je schopný bezpečne odolať akémukoľvek možnému zaťaženiu z pohybu osôb a tovaru a je vhodný na zdvíhanie a spúšťanie všetkých, ktorí žijú v dome, vrátane detí, a rodinných príslušníkov, ktorí dosiahli úctyhodný vek.
Čítajte Viac
Schody

Výška schodov vo vašom dome

Obyvatelia bytových domov nemusia premýšľať o veľkosti schodov schodov, ktoré tvoria prechodové chodby. Pre nich všetci dizajnéri premýšľali, prinášajú tieto parametre do optimálneho výkonu, do príslušných noriem. A aj keď sa tieto schody zdajú niekomu celkom pohodlné - je príliš skoro na čokoľvek meniť.
Čítajte Viac
Schody

Schodisko do podkrovia si to urobte sami

Majitelia vidieckych domov, najmä tí, ktorí trpia nedostatkom miesta na mieste, sa často snažia rozšíriť životný priestor svojho majetku všetkými dostupnými prostriedkami. Jedným z najlepších a najobľúbenejších riešení je usporiadanie obytného podkrovia v podkroví. Schodisko do podkrovia vlastnými rukami Proces usporiadania podkrovia v plnohodnotnom obytnom podkroví zahŕňa mnoho etáp, vrátane vytvorenia efektívnej tepelnej izolácie a následnej vysoko kvalitnej povrchovej úpravy.
Čítajte Viac
Schody

Zdobenie betónového schodiska stromom

Betónové schody vo vašom vlastnom dome - druh stelesnenia spoľahlivosti a trvanlivosti. Preto stále viac a viac vlastníkov dáva prednosť takýmto konštrukciám - na základe garantovanej životnosti schodov, porovnateľnej so „životnosťou“ samotnej budovy. Povrchová úprava betónového rebríka so stromom Okrem zrejmých výhod sú tu aj konkrétne rebríky a podstatné nedostatky.
Čítajte Viac
Schody

Ako urobiť skladací rebrík na hrebeni strechy

Žiadne technologické operácie spojené s aktualizáciou zastrešenia, vykonávaním opráv, kontroly a prevencie inžinierskych sietí prechádzajúcich strechou, alebo usporiadaním ostatných prvkov, nemôžu byť vykonané kvalitatívne, ak kapitán nemá spoľahlivú podporu. Stručne povedané, toto si vyžaduje základ, ktorý by obzvlášť nebránil pracovníkovi v pohyboch.
Čítajte Viac
Schody

Zabiezhnaya rebrík to urobiť sami

Často sa stáva, že nedostatok priestoru v súkromnom dome nám nedovoľuje postaviť obyčajné jednoletové schodisko do druhého poschodia. Musíme hľadať iné riešenie - rozdeliť výstup na dva pochody alebo namontovať skrutkovú štruktúru do existujúceho priestoru. A zabezhnaya rebrík s vlastnými rukami A je možné kombinovať tieto prístupy - rebrík bude mať dva pochody, ale medzi nimi nie je platforma, ale časť skrutkovitého výstupu na prechod medzi rovnými segmentmi.
Čítajte Viac
Schody

Schodiskové osvetlenie

Prítomnosť dvoch alebo viacerých poschodí v súkromnom dome samo o sebe naznačuje, že to nemôže robiť bez schodov. No, schody sa v takých podmienkach najčastejšie vykonávajú nielen funkčnú úlohu, ale sú aj dekoratívnym prvkom interiéru. Подсветка лестницы - какую систему лучше выбрать?
Čítajte Viac
Schody

Schodisko v pivnici: výber dizajnu a proces tvorby vlastných rúk

Majitelia takmer každého súkromného domu, pri akejkoľvek príležitosti, sa snažia získať pivnicu alebo vybavený suterén na skladovanie výrobkov pre domácnosť, zeleniny a ovocia. Samozrejme, aby ste sa tam dostali, potrebujete rebrík. Preto každý majiteľ domu, zaoberajúci sa výstavbou a vybavením tejto užitočnej miestnosti, okamžite premýšľa o pohodlnom a bezpečnom zostupe do nej.
Čítajte Viac
Schody

Rebrík sa vlastnými rukami sklopil do podkrovia

Mnohí majitelia súkromných domov, aby sa dostali do podkrovia, použite rebrík alebo stacionárne schody inštalované na ulici. Samozrejme, z bezpečnostných dôvodov je takýto rebrík plne odôvodnený a nikdy nebude zbytočný. Avšak, pre použitie v zime, a to najmä v prípadoch, keď ekonomické alebo dokonca plnohodnotné obytné priestory sú vybavené v podkroví, bude oveľa pohodlnejšie poskytnúť možnosť vstupu priamo z domu.
Čítajte Viac
Schody

Betónové schody to robia sami

Čoraz častejšie sa vidiecke domy stavajú v niekoľkých úrovniach, to znamená, že projekt výstavby by mal zahŕňať prechod medzi budovami - schodisko, jedno alebo dokonca niekoľko. A tu skôr, než majitelia majú často problém - ktorá z možností na výber. Ak je dom postavený z dreva, s viacvrstvovými izolačnými podlahami, potom schody, resp. Drevené.
Čítajte Viac