Kategórie Rôzne

Rôzne

Výber motorového vozidla

На дорогах Европы и Америки часто встречаются машины с жилыми прицепами или целые передвижные дома. У нас они пока еще редкость, но все больше людей задумываются о том, что неплохо было бы иметь дом не колесах. Кому-то он нужен для путешествий по родной стране, кому-то хочется колесить по Европе. Об особенностях и видах, о плюсах и минусах обладания и поговорим дальше.
Čítajte Viac
Rôzne

Antény pre TV na chatu

Sme tak zvyknutí na tok informácií, že bez neho sa cítime neisto. Preto, v krajine, ktoré majú viac alebo menej dom, prvá vec je televízia. A aby ste mohli pracovať vo vidieckych oblastiach, je potrebná televízna anténa. Vyberá sa v závislosti od polohy najbližšieho zosilňovača - televíznej veže a typu televízneho signálu, ktorý budete "chytiť".
Čítajte Viac
Rôzne

Formuláre pre kruhové krúžky robia sami

Rozsah železobetónových krúžkov je dosť rozsiahly. Ak potrebujete ušetriť peniaze, môžete to urobiť sami. To však vyžaduje formy pre betónové krúžky. Nákup takéhoto zariadenia je drahý, na súkromné ​​použitie sa to samo ospravedlní. Ale forma môže byť tiež vykonaná nezávisle.
Čítajte Viac
Rôzne

Alternatívna energia pre súkromný dom

Для владельцев частных домов есть возможность значительно уменьшить счета за коммунальные услуги или вообще не пользоваться услугами поставщиков тепла, электроэнергии и газа. Можно даже обеспечить немалое хозяйство, а при желании и продавать излишки. Это реально и некоторыми уже проделано. Для этого используют альтернативные источники энергии.
Čítajte Viac
Rôzne

Ako urobiť kvety z vlnitého papiera (60 fotiek)

Декор дома - работа постоянная и не прекращающаяся. В процессе осваиваются новые техники и виды работ. В данной статье будем говорить о том, как сделать цветы из гофрированной бумаги. Бумагу эту можно найти в цветочных магазинах. Но в большем ассортименте она есть в специализированных заведениях, продающих все для рукоделия.
Čítajte Viac
Rôzne

Ako urobiť tienidlo (strop) doma

Освещение - важнейшая составляющая интерьера. Именно от освещения зависит уют и уровень комфорта нашего жилища. Игра света и тени позволяет обыграть выигрышные моменты интерьера и отвести внимание от неудачных моментов. А еще - светильники, торшеры, люстры и лампы создают ту атмосферу, которую мы называем «дом».
Čítajte Viac
Rôzne

Kartónový krb z krabičiek urobte sami

Nie každý v dome a najmä v byte má krb. A niekedy chcete vytvoriť slávnostnú náladu (takže máte miesto, kde môžete dať darčeky), alebo len chcete urobiť izbu pohodlnejšou a dôvernejšou. V tomto prípade môžete vytvoriť imitáciu. Najjednoduchšia možnosť - krb z lepenky. Obvykle používajte baliace boxy pod veľkým zariadením.
Čítajte Viac
Rôzne

Projektovanie domu: modelovací softvér

Ak chcete vytvoriť projekt vlastného domu, musíte lopata veľa informácií. Môže to trvať veľmi dlho, pretože sa musíte naučiť zložitosť technológií budov. Čo sa stane ako výsledok, nie je známe, pretože nie je zaručená, že vám niečo nebudete chýbať. Všetko je oveľa jednoduchšie pri používaní softvéru (softvéru).
Čítajte Viac
Rôzne

Ako urobiť lešenie

Počas výstavby, opravy a údržby súkromného domu alebo chaty musíte urobiť nejakú prácu vo výške. Pomocou rebríka nie je možné urobiť všetko, čo nie je príliš výhodné. Je to oveľa pohodlnejšie používať lešenie. Nie je tak výhodné pracovať s rebríkom Vlastné lešenie z dreva Kovové lešenie je samozrejme spoľahlivé a odolné, ale častejšie sú vyrobené z dreva.
Čítajte Viac
Rôzne

Tehlová mriežka urobte sami

Prenosné svietidlá majú dobrú povahu, v blízkosti domu alebo na vidieku chcete viac pohodlia a estetiky. Tehlové mriežky to všetko dajú. Vzhľadom na plasticitu materiálu môžu byť malé - majú asi jeden štvorcový štvorec priestoru a môžu tu byť slušné rohové komplexy s krbom, sporákom na varenie a dokonca aj umývadlom a dodávanou vodou / odpadovou vodou.
Čítajte Viac
Rôzne

Ako si vybrať dekoratívnu mriežku pre vetranie

Pre pohodlnú a zdravú atmosféru v dome a apartmáne je potrebná normálna ventilácia. Jeho súčasťou sú dekoratívne vetracie mriežky. Len na prvý pohľad sa zdá, že sú to isté. V skutočnosti existuje veľa jemností a odtieňov a nesprávna voľba môže výrazne narušiť činnosť ventilačného systému.
Čítajte Viac
Rôzne

Ako urobiť TV anténu s vlastnými rukami: pre dávanie a doma

V prímestských oblastiach môže byť televízny signál zriedka prijímaný bez zosilnenia: príliš ďaleko od opakovača, reliéf je zvyčajne heterogénny a stromy tiež rušia. Pri normálnej kvalite "obrazu" sú potrebné antény. Človek, ktorý dokáže zvládnuť spájkovačku trochu, môže vytvoriť anténu na dávanie vlastnými rukami.
Čítajte Viac
Rôzne

Ako nainštalovať televízor na stenu

Moderné televízory majú veľmi malú hrúbku, takže ich nemôžete umiestniť na objemné nočné stolíky. Najčastejšou možnosťou je zavesiť televízor na stenu. Toto riešenie má veľa výhod, a preto sa stalo veľmi populárnym. Výhody a nevýhody montáže na stenu Vývoj technológií nám poskytol televízory s veľmi malou hrúbkou, ale s vynikajúcou kvalitou obrazu - plazmou (RPTV), LCD a optickými svetelnými diódami (OLED).
Čítajte Viac
Rôzne

Ako urobiť hojdačka z dreva a kovu

Pamätáte si detské pocity z hojdačky? Je to nielen príjemné, ale aj užitočné - monotónne kymácejúce vlaky vestibulárneho aparátu a tiež upokojujú nervový systém. Druhá nehnuteľnosť v našej dobe je veľmi užitočná. Taká príjemná liečba-relaxácia po náročnom dni. Navyše, ktokoľvek s rovnými ramenami môže robiť hojdačky s vlastnými rukami.
Čítajte Viac
Rôzne

Panenský nábytok s vlastnými rukami - vybavíme dom pre bábiky

Dať alebo robiť dom pre svoju dcéru za svoje bábiky je len začiatok. Ďalej tento dom bude musieť dodať. Jedná sa o zväzok hračiek, spotrebičov, príslušenstva. Ako urobiť nábytok pre bábiky s vlastnými rukami bude diskutované v tomto článku. Ako určiť veľkosť bábiky, ich domy a vybavenie sú znížené kópie nás a našich domovov.
Čítajte Viac
Rôzne

Ako vytvoriť meteorologickú lopatku

Poznanie smeru vetra je užitočné, pretože na takmer všetkých strechách nie sú ničím inštalované indikátory vetra, počasia. Existujú veľmi jednoduché modely - len šípka, ktorá ukazuje, kam smeruje tok vzduchu. Existujú celé umelecké diela - objemové usporiadanie. O tom, ako a od čoho urobíte počasie s vlastnými rukami a budeme hovoriť ďalej.
Čítajte Viac
Rôzne

Ako vyrobiť ohrievač z plynového valca, sudov, potrubí

Starý plynový valec je jednou z najužitočnejších vecí na farme. Čo to len neurobí: kachle a sporáky a grilovanie a grilovanie. a to všetko preto, že formulár je takmer hotový. Existujú malé zmeny, ktoré trvajú len niekoľko hodín. Napríklad, môžete vyrobiť žiarovku z plynového valca vlastnými rukami za tri až štyri hodiny (ak to neurobíte).
Čítajte Viac
Rôzne

Nezávislá výroba bioplynu

Рост цен на энергоносители заставляет задуматься о возможности обеспечить себя ими самостоятельно. Один из вариантов - биогазовая установка. С ее помощью из навоза, помета и растительных остатков получают биогаз, который после очистки можно использовать для газовых приборов (плиты, котла), закачивать в баллоны и использовать его как топливо для автомобилей или электрогенераторов.
Čítajte Viac