Kategórie Obývacia izba

Obývacia izba

Nápady na obývacie izby: zónovanie, tapety, nábytok

Konštrukcia každej miestnosti zvyčajne začína definovaním funkcií, ktoré musí vykonať. Nie všetky apartmány majú chodbu - to je predná miestnosť pre prijímanie hostí. Oveľa častejšie ho nazývajú najväčšími miestnosťami, v ktorých sa najčastejšie zhromažďujú pred televízorom. A môže byť tiež použitá ako kancelária, jedáleň alebo spálňa.
Čítajte Viac
Obývacia izba

Ako vybaviť obývacia izba v spálni

Многофункциональные комнаты позволяют максимально комфортно существовать в небольшом пространстве. Одна из таких возможностей - гостиная спальня. Такое совмещение актуально для квартир-студий, которые покупают молодые люди или для семей, которые вынуждены жить в квартирах с небольшим количеством комнат.
Čítajte Viac
Obývacia izba

Výber tapety v obývacej izbe

Ak chcete vytvoriť úplný krásny interiér, musíte správne usporiadať steny. Ako si vybrať tapetu pre obývaciu izbu, aké farby a pre ktoré izby, ako ich kombinovať, všetko s množstvom fotiek - prečítajte si všetko ďalej. Ako vybrať farbu Vyberte tapetu pre obývaciu izbu so zameraním na niekoľko kritérií naraz.
Čítajte Viac
Obývacia izba

Závesy v obývačke: vyberte si štýl

Jednou z komponentov v interiéri v akejkoľvek izbe - závesy. Okrem skutočnosti, že majú funkčné zaťaženie - sú zatvorené zo slnka a zo zvedavých pohľadov - sú do značnej miery zodpovední za celkový dojem. Aj ten najjemnejší interiér môže byť poškodený neúspešne vybranými záclonami.
Čítajte Viac