Kategórie Kuchyne

Ako nainštalovať umývačku riadu sami
Kuchyne

Ako nainštalovať umývačku riadu sami

Umývačky riadu sú inštalované v kuchyni, v blízkosti umývadla. Nie je to náhoda. V tomto prípade je pripojenie umývačky najjednoduchšie - voda a voda sú v blízkosti a stále je potrebné inštalovať samostatnú zásuvku pre pevné pripojenie. Jeden z príkladov pripojenia umývačky riadu Funkcia inštalácie umývačky je, že musí byť perfektne nastavená.

Čítajte Viac
Kuchyne

Ktorý mixér si vybrať pre kuchyňu

Vybavenie kuchyne je prevádzkované v najtvrdšom režime - 2-3 krát intenzívnejšie ako všetky ostatné zariadenia v dome. Vzhľadom k tomu, požiadavky na kvalitu tu v prvom rade. Ak chcete úspešne vybrať mixér pre kuchyňu, musíte pochopiť ich návrhy a materiály. Moderné kuchynské batérie niekedy majú veľmi elegantný vzhľad. Výber cenového rozpätia Výber kuchynskej batérie nie je tak jednoduchý: výber je obrovský, cenový rozdiel je priestor.
Čítajte Viac
Kuchyne

Plánovanie a dizajn kuchyne: navrhujeme sami seba

Kuchyňa patrí do technických alebo pomocných priestorov. Nielen, že hostesky tu trávia významnú časť svojho "voľného" času, takže aj všetci obyvatelia bytu sedeli s šálkou čaju alebo kávy. Často je to malé, zvyčajne z hľadiska veľkosti miestnosti je stredom celého bytu alebo domu.
Čítajte Viac
Kuchyne

Kuchynský nábytok - ako si vybrať a nie ľutovať

Кухонный гарнитур должен быть не только красивым, но еще удобным и функциональным. А чтобы он действительно был таким, необходимо знать некоторые правила, по которым лучше расставлять мебель. Есть еще масса других моментов, которые «вылазят» только во время использования. Чтобы вы не набили шишек (в прямом и переносном значении этого слова), ознакомьтесь с советами, которые подготовлены исходя из опыта эксплуатации многих кухонь.
Čítajte Viac
Kuchyne

Osvetlenie kuchyne: ako to urobiť správne

Tradične v našej krajine je kuchyňa nielen miestom, kde sa pripravuje jedlo, ale aj miestom pre stravovanie a súkromné ​​stretnutia. Pretože osvetlenie v kuchyni by malo byť nielen praktické, ale aj krásne a pohodlné. Zásady a požiadavky Kuchyňa je miestnosť, v ktorej sú najmenej dve zóny s rôznymi účelmi - pracovná plocha na varenie a jedálenský priestor.
Čítajte Viac
Kuchyne

Kuchyne v zelenom prostredí: prvky vytvárania interiéru

Mnohí ľudia chcú mať krásnu a útulnú kuchyňu a je tiež žiaduce, aby zvýšila svoje nádeje a bola na ňu "teplá". Jednou z možností je kuchyňa v zelených tónoch. Prirodzená farba, ktorá je symbolom života a jednoducho nezanechá ľahostajnú. A ako to urobiť tak krásnym a útulným, pochopíme.
Čítajte Viac
Kuchyne

Kuchynské podlahy

Jednou z dôležitých úloh pri plánovaní opráv je vybrať podlahovú krytinu pre kuchyňu. To je dôležité nielen z estetického hľadiska, ale aj z technického hľadiska. Koniec koncov je potrebné správne pripraviť základňu pre povlak a robia to dlho pred dokončením dokončenia. Takže aké podlahy by sa mali robiť v kuchyni vopred.
Čítajte Viac
Kuchyne

Výber kuchynskej kapucne

Aby bol vzduch v byte alebo v dome čerstvý, bez zápachu, je potrebný efektívny ventilačný systém. Okrem toho musí kuchyňa rýchlo odstrániť vôňu varenia jedla, odparovania a sadzí, ktoré sa vytvárajú v procese. Najproduktívnejší spôsob - špeciálna zostava - kuchynská kapucňa.
Čítajte Viac
Kuchyne

Ako urobiť stôl v kuchyni s vlastnými rukami

Akonáhle sa čítače barov používali iba na ich zamýšľaný účel: v pube posedieť a piť. Nejako sa presťahovali do kuchyne a usadili sa tam. Tento detail sa ukázal byť veľmi pohodlný, najmä preto, že prešiel výraznými zmenami a moderný barový pult kuchyne má rozmanitý dizajn.
Čítajte Viac
Kuchyne

Ako nainštalovať umývačku riadu sami

Umývačky riadu sú inštalované v kuchyni, v blízkosti umývadla. Nie je to náhoda. V tomto prípade je pripojenie umývačky najjednoduchšie - voda a voda sú v blízkosti a stále je potrebné inštalovať samostatnú zásuvku pre pevné pripojenie. Jeden z príkladov pripojenia umývačky riadu Funkcia inštalácie umývačky je, že musí byť perfektne nastavená.
Čítajte Viac
Kuchyne

Myšlienky pre malú kuchyňu: tipy na registráciu, foto

Nie každý sa môže pochváliť priestrannou kuchyňou. A dokonca chcete, aby malá kuchyňa bola krásna a pohodlná. To možno dosiahnuť znalosťou niektorých techník, ktoré používajú profesionálni dizajnéri v ich práci. Návrh malej kuchyne je individuálnou záležitosťou a pojem "malý" je dosť rozšíriteľný - môže to byť 4-5 štvorcov a 6-8 štvorcov.
Čítajte Viac
Kuchyne

Ako zmeniť mixér v kuchyni

Pravidelne sa musia kuchyne v kuchyni meniť. Sú prevádzkované v pevnom režime, dostanú veľké množstvo pracieho prostriedku, kvôli čomu sa stávajú nepoužiteľnými alebo len stratia svoj vzhľad. Pretože mnohí prídu k potrebe zmeniť kuchynskú batériu. Ale nie je potrebné zavolať inštalatéra.
Čítajte Viac
Kuchyne

Jedálenský stôl so sklom - štýlová voľba pre kuchyňu

Každý sníva o tom, že ich kuchyňa je krásna, štýlová a pohodlná. Jedným zo spôsobov, ako vyniknúť, je položiť do kuchyne sklenený stôl. Takýto nábytok nie je triviálny a krásny, ale má svoje vlastné vlastnosti. Výhody sklenených stolov Prvá a najdôležitejšia výhoda skleneného jedálenského stola je nezvyčajný a štýlový vzhľad.
Čítajte Viac
Kuchyne

Ako si vybrať kuchynskú zásteru pre pracovnú plochu

Jedným z najdôležitejších prvkov dizajnu kuchyne je zástera - časť pracovnej steny medzi stenou a podlahovými skrinkami. Táto zóna je najviac znečistená, najmä v oblasti umývadla a kachlí, pretože spolu s estetickými požiadavkami sú prísne požiadavky na praktickosť kladené na materiály na dokončenie.
Čítajte Viac
Kuchyne

Výber skladacieho (posuvného) kuchynského stola

Vybavenie malej kuchyne nie je vôbec jednoduché. V malej miestnosti je potrebné nainštalovať všetky zariadenia, umiestniť veľa pokrmov a nájsť miesto pre jedáleň. Skladací stôl môže úlohu uľahčiť - v malej kuchyni je to spása. Typy transformačných stolov pre kuchyň Najprv je potrebné rozdeliť skladacie kuchynské stoly podľa spôsobu práce.
Čítajte Viac
Kuchyne

Ako opraviť kuchyňu 9 metrov

Bohužiaľ, naše byty zriedka sa môžu pochváliť veľkými plochami. A z nejakého neznámeho dôvodu najbližšie urobiť kuchyňu. Hoci v tejto miestnosti spravidla nielen vyvarujú, ale aj jedia. To je v skutočnosti kuchyňa a jedáleň. A všetko toto je dané veľmi malou oblasťou. Vlastníci deviatich štvorcov sú považovaní za takmer šťastní: existujú oveľa menšie priestory.
Čítajte Viac
Kuchyne

Kuchynské tapety: ako si vybrať to najlepšie

Každá žena v domácnosti vie s istotou, že kuchyňa potrebuje tapetu, na ktorú sa dá ľahko starať. Počas čistenia musíte používať čistiace prostriedky a niekedy aj kefu. Ďalšia musí tolerovať vysokú vlhkosť a nesmie absorbovať zápach. Požiadavky sú dosť ťažké a nie je tam veľa typov tapiet, ktoré im vyhovujú, takže výber tapety pre kuchyňu (v zmysle "z čoho sú vyrobené") nie je veľmi ťažký.
Čítajte Viac
Kuchyne

Pokyny pre montáž kuchyne

Kuchynský nábytok z dielne alebo továrne je rozobratý. Môžete poveriť montáž odborníkmi, ale len veľmi málo ľudí dokáže vytvoriť lepšieho pána. Len tí, ktorí pracujú "pre seba", sú mimoriadne zriedkavé. Preto mnohí ľudia dávajú prednosť zostaveniu kuchynskej súpravy na vlastnú päsť. Bude to trvať slušné množstvo času, ale kvalita bude na vrchole.
Čítajte Viac
Kuchyne

Ako a akú farbu maľovať kuchyňu

Na dekoráciu stien sú najčastejšie používané dva typy povrchových materiálov - tapety a farby. A farba, akonáhle stratila svoju popularitu, znova zistí. Je to preto, že sa objavili nové kompozície, ktoré vyzerajú krásne, ľahko sa aplikujú, necítia, mnoho sa umyjú a dlho strácajú svoju príťažlivosť.
Čítajte Viac
Kuchyne

Čo robiť v kuchyni strop

Urobiť kuchyňu je výzvou. Je potrebné, aby bola praktická, pohodlná, krásna a žiaduca - nie veľmi drahá. A jedna z úloh, ktoré je potrebné vyriešiť, je vybrať, aký strop urobiť v kuchyni, aby bol ľahko ovládateľný, dlho slúžil a bol stále atraktívny. Požiadavky na kuchynské stropy Kuchyňa - miestnosť s ťažkými prevádzkovými podmienkami.
Čítajte Viac