Kategórie Interiér

Interiér

Výška vôle

Pri vytváraní komfortného prostredia je veľmi dôležité osvetlenie. Vytvorenie mäkkého tlmeného svetla pomocou nástenných svietidiel. Ale v akej výške zavesiť podprsenky tak, aby to bolo pohodlné, krásne a bezpečné? Toto sa bude ďalej diskutovať. Svietniky v spálni Najčastejšie nástenné svietidlá - visieť v spálni nad posteľou.
Čítajte Viac
Interiér

Programy pre dizajn bytov a domov - vyberte si to najlepšie

Plánujete opravu, ale neviete, ako to bude vyzerať? Použite program pre návrh interiéru! Existujú veľmi dobré voľné voľby, ktoré vám pomôžu nájsť všetky potrebné detaily. Od typu a farby steny a podlahy až po nábytok, príslušenstvo a príslušenstvo. PRO100 je veľmi jednoduchý program PRO100 je jednoduchý interiérový program, ktorý je ideálny pre osobné použitie, malé a stredné podniky.
Čítajte Viac
Interiér

Moderný štýlový podkrovný byt a dom (s videom)

Hoci nové stavebné materiály sa objavujú na trhu so závideniahodnou pravidelnosťou, interiéry sa nestali rozmanitejšou. Všetky z nich sú veľmi predvídateľné, takmer štandardné. Existuje len niekoľko štýlov, v ktorých môžete napadnúť zavedené stereotypy. Jeden zo spodných stien je v podkroví. Takáto kombinácia nekompatibilných vecí na prvý pohľad je však veľmi štýlová.
Čítajte Viac
Interiér

Interiér malej miestnosti to urobte sami

Rozvoj vnútorného priestoru malej miestnosti v zásade spĺňa dve úlohy: racionálne používať každý centimeter racionálne alebo dokonca milimetr dostupného priestoru a zároveň ho urobiť krásnym a harmonickým. Na splnenie týchto úloh je tu niekoľko hotových myšlienok, testovaných na tisícoch miestností. O nich sa bude diskutovať.
Čítajte Viac
Interiér

Ktoré tapety sú najvhodnejšie na použitie

Vložiť tapety na steny - najzreteľnejší a najrozšírenejší spôsob nábytku. Ale tento finišný materiál má rozdielne vlastnosti a ceny. Aké sú typy tapiet, ako sa líšia, kde je lepšie použiť - povedzme o tom všetko ďalej. Široká škála umožňuje vybrať si povrch pre každý štýl. Klasifikácia podľa vlastností Aby ste sa nemuseli mýliť pri výbere tapety, musíte mať predstavu o tom, čo sú vo všeobecnosti.
Čítajte Viac
Interiér

Butterfly šablóny pre dekoráciu

Čo robiť, ak je dizajn miestnosti unavený, a pre opravy nie sú žiadne prostriedky ani sila? Najrýchlejší a nie tak drahý spôsob je zmena textílií a dekoratívnych prvkov. A nie všetky výzdoby, ktoré potrebujete kúpiť. Napríklad motýle pre výzdobu pomôžu predstaviť prvok ľahkosti. Vytvárajú panely, stenové kompozície.
Čítajte Viac
Interiér

Inštalácia majákov na omietku, poter

Pri vyrovnaní steny vrstvou omietky možno dosiahnuť dobrý výsledok za prítomnosti nosných pásov - majákov. Rovnaké popruhy sú potrebné pri vyplňovaní stierky. Potom je podlaha hladká, bez rozdielov. Ako dať majáky na steny pod podklad a uvažovať nižšie. Skrutky alebo hmoždinky (hmoždinky - v betónovej a tehlovej stene) rôznych dĺžok - od 40 mm do 80 mm.
Čítajte Viac
Interiér

Interiér jedného bytu: funkčný a krásny

Návrh interiéru nie je najjednoduchšia vec. Na malých štvorcoch je komplikované potreba hľadať nielen krásne štýlové riešenia, ale stále nezabudnite na funkčnosť a kompaktnosť. Preto nie všetci profesionáli sú prijatí pre dizajn jedného-izbového bytu: veľa problémov, nie veľa peňazí. V princípe majiteľ môže tiež rozvíjať interiér svojho 1-izbového bytu - každý pozná súbor pravidiel, dizajnérske techniky väčšinou nie sú ani tajomstvom.
Čítajte Viac
Interiér

Čo a ako kombinovať farbu fuchsie v interiéri

Dekorácia izby nie je ľahká úloha. Je potrebné brať do úvahy veľa informácií o tom, ako vybrať farby, ako ich kombinovať av akom množstve, kde by sa mali používať, kde nie. V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako aplikovať farbu fuchsie v interiéri. Čo je farba fuchsie a ako sa používa v interiéri Jeden z odtieňov jasne ružovej farby sa nazýva fuchsia.
Čítajte Viac
Interiér

Obrazy na interiér - originálne diela urobiť sám

Создание неповторимой атмосферы дома - непростая задача. Хоть и много сегодня отделочных материалов, мебели, стилей, все они не уникальны. А хочется именно чего-то своего, личного, персонального, такого чего ни у кого больше нет. Выход, конечно, есть. Даже два. Первый - заказать какое-то изделие-произведение у мастера.
Čítajte Viac
Interiér

Ako pokryť vnútorné obloženie

Одним из самых популярных типов деревянных отделочных материалов является вагонка. Она имеет различный профиль, благодаря чему поверхность имеет разный вид - от гладкой стены с небольшими канавками, до волн разного размера. Просто деревянные стены не во все интерьеры вписываются, потому часто возникает необходимость покрасить вагонку внутри помещения - дома или на даче.
Čítajte Viac
Interiér

Možnosti Chrushchev prepracovať: 1, 2, 3, 4 - izba, fotografie pred a po

Nie najúspešnejšie byty v domoch postavených od čias Chruščov: veľmi malé oblasti a nedokonalé plánovanie. V tých dňoch bola riešená úloha - poskytnúť každej rodine samostatný obytný priestor a nikto nevenoval osobitnú pozornosť pohodliu života. O čom sú dobré, je to, že prestavba Chruščovu nespôsobuje žiadne osobitné ťažkosti: nosné steny sú spravidla len vonkajšie, všetky ostatné sú oddiely.
Čítajte Viac
Interiér

Aká je kombinácia fialovej farby vo vnútri

Správne použitie fialovej farby v interiéri nie je tak jednoduché. Je veľmi aktívny a jasný, takže je potrebné vybrať nielen vhodné farby, ale aj čisté s tónmi a dokonca textúrami. Violet a jeho odtiene Violet sa získava zmiešaním červenej a modrej farby. V závislosti od prevažnosti jednej alebo druhej farby, máme rôzne odtiene - buď teplé alebo studené.
Čítajte Viac
Interiér

Vidiecky dom: plánovanie a návrh interiéru

Unavený z ruchu mesta, ideme do vidieka - odpočinok. V súlade s tým by sa interiéry vidieckych domov a chatiek mali líšiť od urbanizmu: potrebujete komfort, pohodlie, pocit stability a spoľahlivosti. Interiér dreveného vidieckeho domu (fotogaléria) Nedávno sa vrátila móda pre drevené domy: atmosféra v nich je úplne iná, ľahšie dýchať, spať lepšie.
Čítajte Viac
Interiér

Ako lepiť tapetu

Jedným z najpopulárnejších typov dekorácie interiéru je tapetovanie. Но чтобы результат радовал, необходимо знать как клеить обои правильно. Есть достаточное количество нюансов, которые влияют на качество отделки. Подготовительный этап Сначала в комнате снимают все, что можно снять, включая наличники дверей и плинтуса, если это возможно.
Čítajte Viac
Interiér

Ako použiť benátsku mramorovú omietku s vlastnými rukami

Vyberte si materiál pre dekoráciu stien nie je ľahké. Musí to byť krásny, praktický, trvanlivý a najlepšie lacný. Benátska omietka spĺňa takmer všetky tieto požiadavky. Je to krásna - vyzerá to ako prírodný mramor, je to praktické - voskovaný povrch sa môže opakovane umývať, je odolný - ak nie je poškriabaný účelne, nie je poškodený, môže byť nanesený na akékoľvek povrchy - dokonca aj krivotvorné.
Čítajte Viac
Interiér

Kuchyňa a obývacia izba: navrhujeme sami seba

Človek sa cíti pohodlnejšie v priestranných izbách, než väčšina našich apartmánov, a dokonca aj veľa súkromných domov, nehreštia. Izby môžu byť stále viac alebo menej slušnej veľkosti, ale kuchyňa je často úprimne malá. Zvlášť v slávnom "Chruščov". Takže existuje myšlienka prestavby. Najobľúbenejšou možnosťou je spojiť kuchyňu s obývacou izbou alebo jedálňou.
Čítajte Viac
Interiér

Interiér kancelárie v dome a byte

Štúdia v dome alebo byte nemala byť menej funkčná ako v práci, a nie menej pohodlné ako ostatné izby. Úloha nie je najjednoduchšia, ale riešiteľná. Pri vyvíjaní návrhu štúdie budete musieť vziať do úvahy niekoľko kľúčových bodov týkajúcich sa umiestnenia nábytku a vybrať si sami štýl návrhu.
Čítajte Viac
Interiér

Ako lepiť dva typy tapiet (kombinácia)

Jeden z najnovších trendov v dizajne priestorov - použitie rôznych farieb na stenách. Táto technika vám umožňuje meniť dizajn, zamerať sa na niektorú časť miestnosti. Na odstránenie nedostatkov rozloženia sa používajú rôzne vzory v rovnakom farebnom rozmedzí. Všetky tieto techniky pracujú perfektne s tapetami: majú rôzne textúry, farby, vzory.
Čítajte Viac
Interiér

Farebné kombinácie v interiéri

Vplyv farieb na človeka je vedecky overená skutočnosť. Aby sme mohli pohodlne žiť, je potrebné vybrať správnu kombináciu farieb v interiéri. Nie je to tak jednoduché. Existujú špeciálne pravidlá, ktoré treba dodržiavať, aby boli farby kompatibilné. K dispozícii sú tiež hotové stoly, ktoré uľahčujú celý proces.
Čítajte Viac