Kategórie Budovy na strane domu

Vírivka: urobte si to z dreva, krok za krokom
Budovy na strane domu

Vírivka: urobte si to z dreva, krok za krokom

Tradične, po vysokých teplotách ruského parného kúpeľa, bolo zvykom ponoriť sa do studenej vody, preto sa kúpele snažili inštalovať na brehu rieky alebo iného vodného útvaru. Podobné tradície sa zachovali dodnes, ale dnes, čoraz častejšie, milovníci kúpeľov radšej vyskočia z parnej miestnosti do fontu usporiadaného pod strechou, namiesto toho, aby bežali v zime do najbližšej nádrže.

Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Altánok z tehál

Žiadny pozemok nemá miesto na oddych vonku - môže to byť otvorená terasa alebo altánok, postavený z dreva alebo tehál. Každý z materiálov používaných na výstavbu takýchto zariadení má svoje výhody a nevýhody, ale obe možnosti dokonale zapadajú do dizajnu územia.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Pergoly vyrobené z polykarbonátu

Takmer všetci majitelia prímestských oblastí sa snažia zabezpečiť si miesto na rekreáciu na voľnom priestranstve na svojom území. Tradičným prvkom tejto zóny je altánok, ktorý sa okrem zamýšľaného účelu môže stať významným prvkom krajinného dizajnu. Polykarbonátové altány Podobné stavebné konštrukcie postavené z rôznych materiálov.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Veranda pripojená k domu

Veranda pripojená k domu môže byť otvorená alebo zatvorená. Spravidla majitelia predĺženie zatvorené, aby sa chránil vstup do domu pred dažďom, snehom, prachom, padlým lístím. Niektorí ľudia však dávajú prednosť otvorenej tieňovanej oblasti, určenej najmä na letnú dovolenku.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Vtáčiareň pre vtáky to robia sami

Jednou z podmienok bohatej úrody v záhrade alebo na záhrade je boj proti mnohým škodcom z článkonožcov. Použitie insekticídov na tento účel poškodzuje zdravie okolitej prírody. Je lepšie „zveriť“ túto úlohu vtákom - v takejto veci sa stávajú nepostrádateľnými pomocníkmi.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Osvetlenie v garáži

Garáž je spravidla miestnosť, v ktorej sa nenachádzajú vôbec žiadne, alebo sú zjavne nedostatočné prírodné zdroje svetla, to znamená okná. Preto by malo byť osvetlenie v ňom dobre premyslené. Koniec koncov, pre mnohých nadšencov automobilov sa umiestnenie jeho „železného koňa“ stáva takmer „druhým domovom“ alebo aspoň stálou dielňou.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Tvrdená betónová podlaha

Betón je jedným z týchto materiálov, bez ktorého žiadna konštrukcia nemôže robiť. Najmä sa široko používa na usporiadanie spoľahlivých, trvanlivých, odolných podláh, ktoré sa zase môžu používať otvorene alebo môžu byť vynikajúcim základom pre následné dokončovanie.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Generátor dymu na údenie za studena si to urobte sami

Výrobky pripravené podľa technológie fajčenia, napríklad, pravdepodobne, všetko bez výnimky, dokonca aj tí ľudia, ktorým lekári neodporúčajú brať ich do jedla. Preto je túžba mnohých majiteľov domov získať vlastné udiareň je celkom pochopiteľné. Je to dosť realizovateľná úloha a na internete nájdete mnoho príkladov usporiadania stacionárnych alebo kompaktných komplexov na tieto účely.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Farba na betónovú podlahu v garáži

Silný betónový poter - čo potrebujete pre podlahu garáže. Je odolná, schopná odolávať vysokým zaťaženiam, nie je tak ťažké ju naliať. Betónová podlaha pre takéto podmienky však nie je bez nedostatkov. Toto poprášenie, možná povrchová erózia, nedostatočná odolnosť voči chemicky aktívnym tekutinám.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Mäkké okná pre terasy a altány

Altánok, otvorená veranda alebo terasa sa vždy stávajú obľúbenými dovolenkovými miestami pre majiteľov vidieckych statkov a ich hostí. Ale hnev počasia môže priniesť ich negatívne „úpravy“ pohodlia odpočinku - zúrivý vietor, šikmý pretrvávajúci dážď, ostré chladenie. Bolo by pekné mať nejaké prostriedky, ktoré nám umožnili rýchlo reagovať na takéto javy, takže sa nemusíte okamžite presťahovať do domu.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Ako urobiť strechu v kúpeli

Pravidlom je, že súkromná vaňa v krajine pozemku nie je veľká, takže strecha pre to nie je najkomplexnejšia štruktúra. Napriek svojej zdanlivej jednoduchosti by však tento dizajn mal byť stále spoľahlivý a trvanlivý. Okrem toho nezabúdame ani na plánovanú funkčnosť podkrovia - nesmie sa používať vôbec, len ako príslušenstvo, napríklad na uskladnenie kúpacích potrieb a metiel, alebo v plánoch majiteľov - vytvoriť tam celkom vhodnú teplú vybavenú miestnosť, kde môžete plne odpočinúť si.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Čo je lepšie postaviť kúpeľ

Vlastné kúpele vo dvore rodinného domu alebo chaty je snom mnohých majiteľov pozemkov. Každý vie, že kúpeľ slúži ako miesto nielen na pravidelné pranie, ale aj na rekreačné procedúry - liečivá para čistí póry, zlepšuje krvný obeh a dodáva vitalitu. Okrem toho existuje tradícia, že práve táto budova sa často mení na akýsi "klub", v ktorom môžete tráviť čas s priateľmi alebo príbuznými tak dobre.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Paul v kúpeli, ktorý je lepšie robiť: pochopiť nuansy a vybrať najlepšiu možnosť

Budovanie sauny vlastnými rukami je veľmi náročná úloha, pretože je potrebné brať do úvahy početné nuansy usporiadania všetkých jej izieb. Tieto "jemnosti" sú samozrejme spôsobené špecifickosťou podmienok kúpeľa. Konkrétne ide o výrazne vysoké teploty a vlhkosť, priamy kontakt mnohých povrchov s vodou, potrebu zachovať špeciálnu mikroklímu, zvýšené hygienické a hygienické požiadavky na usporiadanie priestorov a niektoré ďalšie.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Príprava garáže na zimu: ako brána pomáha šetriť teplo

Garáž je priestor, v ktorom často nielen umiestňujú auto, ale aj skladujú náradie a iné osobné veci. Pre udržanie optimálnej mikroklímy v ňom je dôležité vybaviť vykurovanie v garáži a nainštalovať vhodné sekcionálne brány. Brána nie je len ochrannou konštrukciou, ale funkčným prvkom garáže, s ktorou môžete výrazne zlepšiť energetickú účinnosť miestnosti.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Včelár si to sám

Zlato sa právom nazýva „nektár života“, pretože neexistuje alternatíva ku komplexu jeho zložiek, ale spolu s vynikajúcimi chuťovými vlastnosťami. Úľ je druh stavebnej „výrobnej linky“ takého vzácneho výrobku, ktorý má určitú štruktúru, ktorá je v súlade s pravidlami života a činností jej obyvateľov.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Kompost pit to sám možnosti

Každý záhradník vie, aké dôležité je včas hnojiť pôdu v záhrade a na záhrade v dobrej kvalite, aby sa tak získala dobrá úroda. Môžete si kúpiť ready-made kompost, výdavky na to pomerne veľké sumy, takmer rovná náklady na plodiny sám, a môžete, bez osobitného úsilia, aby to sami.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Rám garáž urobiť sami

Otázka budovania garáže vzniká pre všetkých motoristov, ktorí vlastnia súkromné ​​domy, ak podmienky lokality poskytujú podobnú príležitosť. Je pravda, že sa často stáva, že výstavba tohto potrebného domu stavba je odložená "až do lepších časov", pretože zdanlivo zdĺhavý a náročný proces práce, rovnako ako vysoké náklady na stavebné materiály.
Čítajte Viac
Budovy na strane domu

Betónovanie podlahy v garáži

Najdôležitejším krokom pri výstavbe garáže je usporiadanie podlahy. Jeho povrch musí byť trvanlivý a spoľahlivý, pretože počas prevádzky musí odolať dostatočne vysokým mechanickým zaťaženiam a vplyvu vlhkosti a rôznych agresívnych technických kvapalín na jeho povrch.
Čítajte Viac