Kategórie Chodba a chodba

Chodba a chodba

Podlahové vešiaky (vrátane stojanov) na oblečenie, obleky, košele, nohavice

Jedným z výhodných spôsobov skladovania oblečenia je podlahový vešiak. Môžete ho položiť pri vchode a nechať tu prádlo. Ostatné modely sú vhodnejšie pre spálne, šatne, deti. Typy podperných vešiakov a ich umiestnenie Podlahové vešiaky na konštrukčnom základe možno rozdeliť do niekoľkých kategórií: na vrchné ošatenie; Tieto stojace vešiaky sú najčastejšie viditeľné v blízkosti dverí stojana na zavesenie závesov; kostýmy, košele, nohavice; vešiaky, stoličky.
Čítajte Viac
Chodba a chodba

Tapeta na chodbe: výber typu, farby, kombinácie

Správne usporiadanie chodby a chodby nie je ľahké: oblasť je zvyčajne malá, ale funkčnosť by mala byť široká. A obe tieto izby sú spojom, ktorý spája všetky miestnosti do jedného celku. Preto, vybrať tapetu pre chodbu nie je ľahké. Ktoré tapety si môžete vybrať v chodbe? Keďže miestnosť je priechodom s veľkou záťažou, existujú zvýšené požiadavky na povrchovú úpravu s ohľadom na pevnosť a všetky materiály musia byť dobre umyté a čistené.
Čítajte Viac
Chodba a chodba

Nábytok v malej chodbe (chodba)

Nie všetci v našej krajine sa môžu pochváliť bývaním veľkou oblasťou. Väčšina bytov je malá a nie je pre nich ľahké nájsť pre nich nastavenie. Pri vybavovaní chodby vznikajú mnohé problémy. Pri normálnom usporiadaní by mala byť aspoň malá vstupná hala, ale v produkčných domoch starého typu nie je taká vec.
Čítajte Viac
Chodba a chodba

Svetlo na chodbe a chodbe

Chodba a chodba sú miestnosti, ktoré by mali byť ohromené, pretože to je prvá vec, ktorú človek vidí pri vstupe do vášho domova. Tiež by mali byť pohodlné - pretože sa obliekajú, flutterujú. A krásu a pohodlie je možné len v jednom prípade, ak je osvetlenie chodby správne zvolené a poskytuje primeranú úroveň osvetlenia.
Čítajte Viac
Chodba a chodba

Šatník na chodbe: myšlienky dizajnu a plnenia

Na chodbe bola potrebná skriňa alebo vešiak na uloženie oblečenia. Bežná šatňa je nepríjemná kvôli výkyvným dverám, ktoré zablokujú priechod, a vešiak s hromadou oblečenia vyzerá oveľa menej esteticky, ako by sme chceli. Preto v poslednej dobe sú šatníky stále viac umiestňované na chodbe. Tento typ nábytku vám umožňuje efektívne využívať celý užitočný objem - vďaka policám, košov, vešiakov atď.
Čítajte Viac
Chodba a chodba

Výber závesu na chodbe

V malej chodbe alebo chodbe, aby sa dala plná šatník je získaný nie je vždy prípad. Ale oblečenie musí zostať niekde. Potom sa najčastejšie používajú nástenné vešiaky na chodbu. Môžu vyzdvihnúť malú policu na topánky, lavicu a nočný stolík. Lacné, kompaktné, funkčné. Materiály a konštrukcie Nástenné vešiaky pre chodbu sú vyrobené z troch materiálov: drevo, laminované drevotrieskou, kov.
Čítajte Viac
Chodba a chodba

Dekoratívny kameň na chodbe - tajomstvo znášania

Pri návrhu domu a bytu chcem používať prírodné materiály, ale to nie je vždy odôvodnené. Napríklad použitie prírodného kameňa na dekoráciu. Je to drahé, náročné, vyžaduje vysokú kvalifikáciu. Existujú veľmi podobné prírodným umelým kameňom. Je tiež vyrobený z prírodných surovín, ale v časoch menej a znižuje náklady.
Čítajte Viac