Kategórie Garáž

Garáž

Vytvorte podlahu v garáži: čo a ako

Na začiatku sa zdá, že nezáleží na tom, aké bude podlaha v garáži. Ako začnete chápať, ihneď sa objaví množstvo odtieňov. V článku sa bude hovoriť o výhodách a nevýhodách možných možností a o tom, ako vytvoriť podlahu v garáži vlastnými rukami. Сделать бетонный пол в гараже можно своими руками. Важно знать - как Какие полы в гараже лучше Вообще в гаражах делают полы трех видов: Земляные.
Čítajte Viac
Garáž

Ako stavať garáž s vlastnými rukami

На некоторых участках гараж появляется раньше дома. Самим можно и в палатке переночевать, а машину - поставить под крышу. Потому вопрос о том, как построить гараж своими руками не праздный. Начинаем с выбора места. Один из шикарных вариантов Выбор места Выбор места для гаража - непростая задача. Очень хочется, чтобы было удобно им пользоваться, но при этом чтобы постройка не портила внешний вид участка.
Čítajte Viac
Garáž

Ako urobiť prehliadku v garáži

Vykonávanie údržby alebo opravy malých vozidiel, mnohí sa snažia robiť sami. Aby ste nekladali pod vozidlom na chrbte, potrebujete v garáži inšpekčnú jamku. Elektrická inštalácia musí byť namontovaná predtým, ako začnete steny zapínať / zapínať Rozmery inšpekčnej jamy v garáži Nenašli ste striktné odporúčania týkajúce sa rozmerov jamy pre garáž.
Čítajte Viac
Garáž

Ako postaviť garáž sendvičových panelov

Ak potrebujete rýchlo postavené, lacné a teplé garáže - dávajte pozor na sendvičové panely. Tento materiál je ľahký, čo umožňuje ľahký základ. Okrem toho sa okamžite dodáva s náterovým náterom vo vnútri i vonku, takže dokončovanie práce nie je potrebné. Je zostavená na kovový, menej často drevený rám v priebehu niekoľkých dní (v závislosti od dostupnosti dokončenej základne).
Čítajte Viac
Garáž

Inštalácia sekčných dverí v garáži - všetky podrobnosti o inštalácii

Секционно-подъемные ворота ставят в гаражах, хозблоках, других технических помещениях. Они удобны тем, что при открывании просто поднимаются вверх, не требуя свободного пространства перед полотном. Еще один плюс - есть утепленные модели, которые имеют такие же теплоизоляционные характеристики как кирпичная стена в полтора кирпича.
Čítajte Viac
Garáž

Ako vyrobiť regály a regály v garáži

Ak chcete "dobré" v garáži nezasahoval do pohybu je potrebné nejakým spôsobom organizovať jeho ukladanie. Najvhodnejšie police pre garáž. Ak je dostatok miesta, môžu byť vyrobené na celej stene alebo dokonca na niekoľkých stenách. Ak nebudete mať nižšie miesto, musíte sa posunúť hore - aby sa pod stropom umiestnili police.
Čítajte Viac
Garáž

Ako vyplniť podlahu v garáži betónom

Pohodlie v garáži závisí vo veľkej miere od toho, či je podlaha správne vyrobená. Musí byť odolný, spoľahlivý, odolný proti vlhkosti. Niekoľko materiálov spĺňa tieto požiadavky. Jedna z najbežnejších - betónová podlaha v garáži. Aby mohol vykonávať svoje funkcie, musí to byť správne. Ako podrobne popíšeme kroky popísané v tomto článku.
Čítajte Viac
Garáž

Sekcionálne garážové dvere: ako si vybrať

От типа ворот в гараже во многом зависит удобство его эксплуатации. Один из популярных вариантов - секционные гаражные ворота. Дешевыми их не назовешь, но они лучше всех других конструкций сохраняют тепло и, пожалуй, самые удобные в эксплуатации. Устройство секционных ворот В секционных воротах основное отличие в том, что полотно состоит не из единого полотна, а из набора подвижно соединенных между собой секций.
Čítajte Viac
Garáž

Ako si vybrať automatické garážové dvere

Наличие автоматических ворот в гараже - совсем не необходимость, но закрывать/открывать ворота под дождем и снегом настолько малоприятно, что поневоле задумаешься об автоматизации этого процесса. Есть несколько способов - автоматизировать уже имеющиеся или установить новые. О том, какими бывают автоматические гаражные ворота, об их устройстве, достоинствах и недостатках и поговорим дальше.
Čítajte Viac
Garáž

Ako vyrobiť kachle pre garáž

Bohužiaľ, kúrenie nie je poskytované pre garáže (aj keď, možno, našťastie vzhľadom na aktuálne tarify), takže sa musíte zahriať. No akékoľvek vykurovanie je sporák. V tomto prípade by mal byť malý, ale efektívny - musíte rýchlo priniesť miestnosť z "mínus" na dobrú "plus".
Čítajte Viac
Garáž

Ako zakryť podlahu v garáži z betónu

Keď ste urobili konkrétnu podlahu v garáži, po chvíli si uvedomíte, že táto možnosť, aj keď nie je zlá, nie je dokonalá. Po prvé, počas čistenia je prašný, prach je jemný, upchatý v najmenších štrbinách a ležal s tenkým svetlošedým kvetom. Po druhé, pohltené kvapaliny sú absorbované a nie je možné ich odstrániť.
Čítajte Viac