Kategórie Nábytok

Nábytok

Samohybné židle a stoličky

Nábytok, rovnako ako všetky ostatné veci, sa postupne stáva zbytočným: začína sa preháňať, skrčiť, čalúnenie je stierané. Nie je potrebné okamžite prejsť do obchodu - pomocou určitého množstva námahy sa dá obnoviť starý nábytok. Navyše veci v štýle 60-70 rokov teraz v trende. Tento článok bude hovoriť o tom, ako vytiahnuť stoličku, aké materiály používať, ako a čo robiť.
Čítajte Viac
Nábytok

Kovový nábytok (35 fotiek)

Racionálne využitie každého štvorcového centimetra je úlohou mnohých rodín. Príliš veľa ľudí žije v malých apartmánoch. V tomto prípade pomôže nábytku transformátor. K dispozícii sú rôzne modely pre rôzne miestnosti: pre spálňu, kuchyňu, chodbu, škôlku, obývaciu izbu. Neexistuje takýto nábytok iba v kúpeľni alebo v toalete.
Čítajte Viac
Nábytok

Obliekanie (make-up miestnosti) stôl so zrkadlom a svetlom

Vytváranie komfortu a pohodlia bývania závisí od malých vecí. Správne zvolený nábytok je jedným z faktorov. Zostava nábytku je spravidla viac alebo menej rovnaká pre každého, ale v jednom dome ste pohodlní, v druhom - vôbec. Jednou z pekných vecí je toaletný stolík so zrkadlom so svetlom. Jedná sa o "ženský" nábytok, ktorý môže urobiť krásnu polovicu ľudstva trochu šťastnejším.
Čítajte Viac
Nábytok

Police na stene: 60 fotiek a 8 kresieb

Jedným z metód zdobenia miestnosti - používanie regálov. Ale nie sú len dekoráciou. Oveľa častejšie sú funkčné. Umiestnite police na stenu, položte na podlahu, niektoré sú zavesené zo stropu alebo trámy. Ale čo je najlepšie - ľahko sa dajú robiť sami svojimi vlastnými rukami. Typy regálov v dome Podľa miesta inštalácie sú regály stenové, podlahové a zavesené.
Čítajte Viac
Nábytok

Ako urobiť nástenný vešiak

Bez závesu v chodbe alebo na chodbe je možné vynechať len vtedy, ak je rozsiahly skriňa a nie vždy. V súkromných domoch je výhodnejšie mať po ruke oblečenie "na pracovisku" - vyskočiť do dvora. Pohodlnejšie sú tie, ktoré sú namontované na stene: zaberajú menej priestoru. Jedna vec nepáči: ceny za cenné kópie sú značné.
Čítajte Viac
Nábytok

Transformačné stoly - 30 modelov

Malé bývanie si vyžaduje osobitne vyvážený prístup k výberu nábytku. Nielenže by to malo byť krásne a pohodlné. Musia byť funkčné. Viac funkčný nábytok než transformačný stôl je ťažké si predstaviť. Okrem toho existujú modely, ktoré sa zvyšujú vo veľkosti, existujú tie, v ktorých je ťažké podozrenie na prítomnosť stola.
Čítajte Viac
Nábytok

Detské postieľky

Detská izba s poschodovou posteľou je pohodlná. Existuje niekoľko výhod. Najprv sa uloží priestor. A to ani v malej oblasti nie je, aj keď je to bežný problém. Koniec koncov, aj v priestrannej miestnosti je žiaduce ponechať čo najviac voľného miesta na vonkajšie hry a hračky.
Čítajte Viac
Nábytok

Ako urobiť lavičku: originálne nápady (kresby, fotografické správy)

Скамейки и лавочки на даче и в саду - это в первую очередь место отдыха. Но просто поставить скамейку - не интересно. Ведь можно создать красивый уголок. Чтобы не просто отдыхать, а наслаждаться природой и плодами своего труда. Есть много интересных идей. Причем обыгрываются часто самые простые конструкции такие, что эти скамейки своими руками может сделать любой человек, у которого руки из плеч растут.
Čítajte Viac
Nábytok

Stojan TV - problémy s voľbou

Moderné televízory sú tenké a môžu visieť na stene. Ale nie každý má rád tento nápad. Ďalšiu televíznu obrazovku je možné umiestniť na špeciálne miesto v nábytku skrinky - na stenu. Ale táto možnosť nie je vhodná pre všetkých. Relevantnejšia je televízna skrinka v modernom štýle.
Čítajte Viac
Nábytok

Ako urobiť tabuľku krajín

Problém s usporiadaním - proces prebieha. Že si niečo stavíš, zariaďuješ to. A nábytok je neustále vyžadovaný a najviac v dopyte v krajinách tabuľky. A vložte do záhrady, do domu a do altánu. Ako urobiť stôl pre doručenie vlastných rúk, uvedeme v tomto článku na príklade hotových projektov. Samostatný stôl vyrobený z paliet z dosiek. Materiálom pre túto stôl boli demontované palety.
Čítajte Viac
Nábytok

Zdvíhacia (skladacia) posteľ

Vybavenie bytu alebo domu tak, aby bolo pohodlné a krásne, nie je vôbec ľahké. Často sa musíme zaoberať potrebou používať neštandardné riešenia. Zvyčajne "múdre" účty v malých miestnostiach. Najťažšie je vybaviť plnohodnotné miesto. Dobrý oddych je jednou zo zložiek krásy a zdravia.
Čítajte Viac
Nábytok

Ako politovať nábytok doma

Leštený nábytok má veľmi "veľký" vzhľad. Je to dosť špecifické, ale veľa sa páči. Obtiažnosť spočíva v tom, že je ľahké pokaziť lesklý povrch a je ťažké obnoviť jeho atraktívnosť. Často je jedinou cestou voniť nábytok. Leštený nábytok je dobrý v klasických interiéroch, najčastejším problémom sú škrabance.
Čítajte Viac
Nábytok

Ako potiahnuť pohovku vlastnými rukami

Любая вещь со временем приходит в негодность и мягкая мебель не исключение. Но в случае с мебелью есть возможность восстановить ее первоначальный вид и свойства. В этой статье будет обсуждаться самостоятельная перетяжка дивана. Как, что и в каком порядке надо делать, какие материалы использовать. Повреждения и виды ремонта Повреждения дивана или другой мягкой мебели могут быть разной «степени тяжести».
Čítajte Viac
Nábytok

Stôl postele na raňajky v posteli

Niekedy je príjemné stráviť ráno v posteli. Dokonca ani vstávanie na raňajky nie je vždy žiaduce. V takýchto prípadoch je pre raňajky v posteli stôl. Veľmi užitočná vec, ktorá umožňuje nielen raňajky bez toho, aby ste sa dostali z postele, ale tiež pracovať, ak je to potrebné. Táto vec je tiež užitočná a vhodná pre tých, ktorí musia stráviť čas v posteli.
Čítajte Viac
Nábytok

Ako obnoviť nábytok: leštené, dyhované, drevené

Starý nábytok stratil svoj predchádzajúci lesk? unavený, ale ľutujem hodiť? To všetko je možné opraviť: môžete zlepšiť vzhľad tak, aby nikto nemyslel, že nábytok po mnoho rokov. Obnova nábytku vlastnými rukami - tvrdá práca. Ale nič superkomplex robiť. Niektoré spôsoby sú tak jednoduché, že každý dokáže zvládnuť (určite to nie je o starožitnostiach).
Čítajte Viac