Kategórie Výzdoba

Výpočet množstva škárovacej hmoty pre keramické obklady
Výzdoba

Výpočet množstva škárovacej hmoty pre keramické obklady

Ak sú podlaha alebo steny dyhované keramickými obkladačkami, potom by po konečnej prevádzke mala nasledovať kvalitná injektáž. Samozrejme, hladké číre línie, niekedy dokonca podčiarknuté farbou, dodávajú obkladu úplnosť. Úloha injektáže však nie je obmedzená na túto funkciu: jej hlavnou funkciou je spoľahlivé hermetické utesnenie švov, ktoré zabraňuje prenikaniu vlhkosti do steny (podlahy) a vrstvy lepidla na dlaždice.

Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka pre výpočet množstva preglejky pre vyrovnanie podlahy

Vyrovnanie podlahy s preglejkou je jedným z najvhodnejších spôsobov. Výsledná podlaha, ideálne chovaná v horizontálnej rovine, môže slúžiť ako základ pre akékoľvek dekoratívne nátery - od keramických obkladačiek až po valcové materiály. A pri použití preglejky najvyššej alebo prvej triedy, po lakovaní, sa môže ľahko stať plnohodnotným dokončovacím podlažím.
Čítajte Viac
Výzdoba

Laminátová kalkulačka na izbu

Laminát sa veľmi rýchlo presunul z kategórie exotických podlahových krytín na najobľúbenejšie. Vyzerá to krásne, s kvalitným výkonom, kompetentným stylingom a správnym chodom, môže veľa slúžiť bez straty dekoratívnych vlastností. Cena - z dostupnej kategórie. A konečne, aby sme sa dokázali vyrovnať s inštaláciou, s náležitou starostlivosťou a presnosťou podľa inštrukcií, každý vlastník domu alebo bytu je schopný.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulátory spotreby lepidiel na pokládku dlažieb na elektrické podlahové vykurovanie

Keramická dlažba, vďaka svojej trvanlivosti, odolnosti voči abrazívnemu zaťaženiu, vodeodolnosti, ľahkej údržbe a vonkajším dekoračným vlastnostiam, sa považuje za takmer najlepšiu podlahovú krytinu pre mnohé špecifické miestnosti. Je ideálny pre kúpeľne, sprchy, kuchyne, chodby, chodby - kde sú podlahy pod maximálnym zaťažením alebo v kontakte s vodou.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka na betónové podlahy

Pomerne často, revetting betónové podlahy, alebo to nedáva zmysel, alebo to vyzerá úplne nerentabilné. Napríklad výdavky na keramické dlažby v garáži vyzerajú dosť nehospodárne. Ale betónový povrch, napriek tomu ešte treba chrániť - bez akejkoľvek úpravy môže čoskoro stratiť svoju pevnosť, začať sa rozpadať, prach, zakryť trhlinami.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka pre výpočet požadovaného množstva tmelu

Zarovnanie stien a stropov s tmelom je najlepšie, pravdepodobne spôsob, ako dosiahnuť dokonalú rovinnosť povrchu pre ďalšie dokončovanie. Dokonca aj v situácii, keď sa sadrokartónové dosky používajú na vytvorenie rovných rovín, vo väčšine prípadov nie sú kompletné bez dokončovania „lesknutia“ tmelu.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka pre výpočet množstva suchej malty na omietanie stropu

Zosúladenie povrchu stropu s omietkou je pomerne náročná úloha, ktorá sa, mimochodom, zdráha obrátiť aj skúsených majstrov. Našťastie, v našej dobe existuje mnoho ďalších, jednoduchších technológií, aby strop v poriadku. Niekedy sa však takéto okolnosti vyvíjajú takýmto spôsobom, keď napríklad v dôsledku nedostatočnej výšky miestnosti je jednoducho nemožné alebo iracionálne vyrovnať strop pomocou zavesenej alebo napnutej štruktúry.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka pre výpočet počtu slinku dlaždice pre tehly pre dekoráciu interiéru

Krásne murivo je často veľmi vhodným doplnkom interiéru, najmä pri použití niektorých originálnych dizajnov. Ale na to nie je vôbec potrebné naozaj položiť tehlu - existuje niekoľko spôsobov, ako vytvoriť autentickú imitáciu. A medzi všetkými materiálmi nie je nič rovnaké v kvalite a trvanlivosti slinku dlaždice - ilúzia prírodnej tehlovej steny s takým povrchom je priniesol k dokonalosti.
Čítajte Viac
Výzdoba

Akrylová farba kalkulačka pre drevené fasády dokončovacie práce

Drevo je nádherným stavebným materiálom pre stavbu domov. Jeho "Achillova päta" je však nestabilná voči vlhkosti a iným vonkajším prírodným faktorom. Nechránené drevo rýchlo začína stmavnúť, bez trhlín, nie je vylúčený vývoj procesov jeho biologického rozkladu. Toto je jeden z vážnych argumentov v prospech maľovania drevenej fasády.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka pre výpočet počtu obkladových panelov na fasáde

Ak majitelia koncipovali, aby obložili fasádu svojho domu s vlečkou, potom, tak či onak, budú musieť čeliť problému výpočtu požadovaného množstva materiálu. Samozrejme, veľmi často sú takéto služby poskytované firmami zaoberajúcimi sa realizáciou stavebných a dokončovacích materiálov alebo realizáciou prác na dostavbe fasády, často je možné pozvať nezávislého odborníka na meranie.
Čítajte Viac
Výzdoba

Triangle Area Calculator

Niekedy pri plánovaní konkrétnej povrchovej úpravy (napr. Obloženie s vlečkou alebo inými prednými panelmi zložitej časti steny alebo štítu) je potrebné riešiť potrebu výpočtu plochy trojuholníka. Najjednoduchšie riešenie - polovica produktu základne do výšky - nie je vždy najlepším riešením.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka pre výpočet plochy štítu

Pri plánovaní povrchovej úpravy fasády je často potrebné zaoberať sa potrebou samostatného výpočtu plochy štítu, ktorému bude tento materiál čeliť. Zdá sa, že - nič zložité, ale stáva sa, že školské vedomosti sú zabudnuté s časom, a musíte si pamätať zabudnuté vzorce.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka pre výpočet množstva farby pre dokončovacie obloženie

Pokrytie stien a stropov prírodným šindľom je jedným z najpopulárnejších spôsobov dekorácie interiéru. Prirodzené vlastnosti dreva dokážu vytvoriť najpohodlnejšie mikroklímu v dome a drevo pravdepodobne nemá "konkurentov" pre krásu textúry - niet divu, že sa ho dokonca snažia reprodukovať pri výrobe povrchových úprav z iných kompozitných a syntetických materiálov.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka výpočtu tehlovej dlaždice pre obkladanie soklu

Časť suterénu nad zemou, suterén, potrebuje dokončiť nie menej, a možno ešte viac, ako steny fasády. Blízka blízkosť mokrej pôdy, maximálne vystavenie striekajúcej vode a nečistotám, zvýšená pravdepodobnosť mechanického poškodenia, najväčšie zaťaženie nákladom - to všetko kladie zvláštne požiadavky na dokončenie základovej časti základov.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka kalkulácie materiálov pre výrobu omietky

Omietka bola a zostáva najobľúbenejším materiálom na dekoráciu stien. Umožňuje vyrovnať svoje povrchy, pripraviť ich na konečnú úpravu a často sa stáva základnou dekoratívnou vrstvou. Kalkulačka pre výpočet materiálov na výrobu omietky V súčasnej dobe je dobrá príležitosť na nákup hotových suchých omietkových zmesí, ktoré môžu byť uzavreté iba vodou v správnom pomere - a môžete pokračovať do cieľa.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kuchynská zástera kalkulačka

Kuchynská zástera absolútne zaslúži veľa pozornosti pri dokončovaní kuchyne. To je jeden z hlavných detailov, ktorý sa okamžite dostáva do pozornosti a mal by zdôrazniť všetky výhody súpravy a kuchynských spotrebičov. Zástera má dve ťažko kompatibilné funkcie - ochrannú a dekoratívnu, preto je potrebné venovať veľkú pozornosť otázkam jej výpočtu, správnemu výberu materiálu a správnej inštalácii.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka pre výpočet materiálu pre mokrú fasádu

Technológia mokrej fasády je atraktívna tým, že umožňuje riešiť dve kľúčové úlohy naraz - poskytnúť stenám potrebný stupeň izolácie a dokončiť ich sádrovou alebo fasádnou farbou. Táto okolnosť robí tento prístup veľmi populárny medzi majiteľmi domov. Kalkulačka pre výpočet materiálu pre mokrú fasádu Technológia nie je jednoduchá a zahŕňa niekoľko fáz, z ktorých každá využíva rôzne materiály.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačky pre výpočet veľkosti výplňových fragmentov pre dvere skrine

Nezávislá výroba skriňovej skrine bude vyžadovať nielen montáž rámu z hliníkových profilov zvolenej konfigurácie, ale aj montáž výplňových fragmentov - vložiek MDF, skla (zrkadla), plastu, preglejky. Práve tieto panely alebo zrkadlá dodajú dverám koncipovaný dekoratívny efekt. Kalkulačky pre výpočet veľkosti výplňových úlomkov pre dvere skrine posuvných dverí Vložky by mali ideálne zapadnúť do konštrukcie zárubne tak, aby sa nevytiahli, nerušili alebo nenarušili.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka pre výpočet šírky skrine krídla dverí

Posuvná skriňa je mimoriadne pohodlný a praktický kus nábytku. Takmer bez toho, aby zaberal priestor v miestnosti, má značnú kapacitu a exteriérový dizajn je plne schopný zdobiť akýkoľvek interiér miestnosti. Dopyt po takýchto výrobkoch je stále vysoký a mnohí majitelia sa snažia postaviť šatník s vlastnými zdrojmi.
Čítajte Viac
Výzdoba

Kalkulačka materiálov na omietanie stien z plynových silikátov

Plynové silikátové bloky sa v posledných rokoch stali jedným z najobľúbenejších stavebných materiálov. Murivo z nich sa vykonáva dostatočne rýchlo, vzhľadom k malej hmotnosti, je ľahké s nimi pracovať, stena, s dodržiavaním technológie, sa ukáže byť rovnomerné a trvanlivé, a s celkom dobrými indikátormi tepelnej izolácie "už začlenené" do neho.
Čítajte Viac