Kategórie Ploty a ploty

Ploty a ploty

Nadácia pre plot: ako nezakryť ďalšie peniaze

Konštrukcia plotu začína riešením zložitého problému: je potrebné vybrať základ pre plot. Na jednej strane je nevyhnutné, aby sa na jar neosieralo, keď sa nakláňa, na druhej strane nie je žiadna zdržanlivosť na pochovanie ďalších peňazí. Takže musíte vyriešiť hádanku a vybrať si, ktorá zo základov je potrebná - jednoducho postavte stĺpiky, nalejte pásku alebo zastavte na strednej verzii - stĺpik s grillage.
Čítajte Viac
Ploty a ploty

Rozhodli sme sa ako urobiť plot z dreva

V minulom roku móda drevených budov vedie k tomu, že stále viac a viac developerov si myslí, že kovový plot nemusí byť najlepším riešením. Z hľadiska trvanlivosti, možno áno, ale pokiaľ ide o estetiku, je to nižšie ako drevo. Drevené oplotenie trochu stratilo svoju popularitu z dôvodu jeho krátkeho života: drevo s neustálym vplyvom slnka a vody sa rýchlo zhoršuje.
Čítajte Viac
Ploty a ploty

Rukajte ruky: z dosiek, prútov, vetvíkov

Vytvárame prvý dojem o dome a dachu ešte predtým, než sme vstúpili na územie, niekedy - predtým, ako sme videli samotný dom. Prvý zarážajúci plot. Všetko ostatné je po tom, a prvý dojem je z plotu. Niektoré, aj keď lacné, ale atraktívne, chcem zastaviť a vidieť: pôvodné nápady vždy priťahujú oko.
Čítajte Viac
Ploty a ploty

Ako vytvoriť automatickú bránu: vyberte jednotku

Krásne brány sú dobré a krásne automatické brány sú ešte lepšie. Existuje značný počet spoločností, ktoré urobia bránu a zavedú automatizáciu, ale ako obvykle chcem ušetriť: majú drahé služby. Mnoho firiem predáva automatizačné súpravy a môžete ich nainštalovať a pripojiť sami. Uložte niekoľko tisíc.
Čítajte Viac
Ploty a ploty

Tehlové stĺpy pre plot si to urobte sami

Je možné vytvoriť spoľahlivý a relatívne lacný plot pre stavbu pomocou kombinovaného oplotenia - stĺpy sú z tehál a plniace (rozpätie) a akýkoľvek ľahký materiál - drevo, profilovaný plech, kované ploty. Pohľad je pevný a cena je oveľa menšia ako "čistý" tehlový plot.
Čítajte Viac
Ploty a ploty

Hedge plot: ako rast a tvar

Смотреть на обычные заборы, какими бы ни были они красивыми, удовольствие сомнительное. Для того чтобы они выглядели привлекательнее их декорируют всеми возможными способами. Один из самых действенных - живая изгородь. С ее помощью можно не только закрыться от посторонних взглядов, но и уменьшить количество пыли на участке, а также понизить уровень шумов.
Čítajte Viac
Ploty a ploty

Ako vytvoriť posuvnú (posuvnú) bránu: urobiť konzolu - fotografická správa, video

Všetky dobré otočné brány: jednoduché a lacné. Ale v zime, s veľkým množstvom snehu, môžu byť otvorené len s dôkladne pracujúcou lopatou. Keď potrebujete pracovať, nevyhovuje. Tento nedostatok je zbavený posuvu alebo, ako sa hovorí, posuvných / posuvných brán. Jednodielny dizajn, ktorý pokrýva celý vchod, odbočí na stranu a schováva sa za plotom.
Čítajte Viac
Ploty a ploty

Brána urobte sami: drevené, kovové

Musí existovať vstup do každého plotu. Pre vjazd auto vytvoriť bránu pre priechod ľudí - brány. Vyrábajú sa na ráme dreva alebo kovu, výplň sa volí rovnako ako v ohrade alebo niečo originálne. Ak je vchod medzi dvoma murovanými stenami, výplň môže byť zvolená podľa vašich predstáv. A urobiť bránu s vlastnými rukami nie je tak ťažké, v každom prípade, niektoré jednoduché možnosti.
Čítajte Viac
Ploty a ploty

Do-it-yourself plot kovový plot

Výber oplotenia pre miesto nie je ľahká úloha - je potrebné, aby bola spoľahlivá, odolná, krásna. Všetky tieto požiadavky sú splnené plotom vyrobeným z kovového plotu (evroshtaketnika). Lezenie na neho je problematické - nie taká rigidita. Prelomenie je "nudné" - zvyčajne sa milovníci šikanovania obmedzujú na ohýbanie niekoľkých lamiel.
Čítajte Viac
Ploty a ploty

Ako dať plot z reťaze-reťazec-odkaz

ГОСТы нормируют многое, в том числе и то, как можно или нельзя разграничивать участки. Так, например, нормативы предписывают разграничивать соседние участки прозрачными ограждениями. Так как межа обычно длинная, желательно чтобы ограда была недорогой. Собственно, выбор невелик - забор из сетки рабицы или плетень.
Čítajte Viac
Ploty a ploty

Dvere z profesionálneho listu s vlastnými rukami: foto report + video

Brána a brána z profesionálnej podlahy patria do kategórie rozpočtu: nie je veľa času a materiálov je obsadených ich produkciou. Je pravda, že ak si vyberiete model konvenčných krídlových hradieb bez umeleckých doplnkov. Stále existujú možnosti s prvkami kovania, tu je zložitosť práce už vyššia, náklady sú oveľa vyššie. Dokonca aj amatérska zváračka môže robiť jednoduché hojdačky s profesionálnou podlahou: existuje len málo švíkov, sú jednoduché.
Čítajte Viac
Ploty a ploty

Typy plôch pre súkromné ​​domy

Premýšľajte nad tým, od čoho postaviť plot, najprv rozhodnite o najdôležitejšej charakteristike pre vás. Napríklad, ak by plot mal zatvoriť nádvorie z očí, ošúchané alebo riedke drevené už nebudú fungovať. Ak je pre vás dôležitá predovšetkým spoľahlivosť, potom zmiznú drevené.
Čítajte Viac