Kategórie Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Mal by som si kúpiť robot vysávač: dizajn funkcie, výhody a nevýhody, recenzie

Stojí to za to kúpiť robot vysávač alebo je to zbytočná technika - taká otázka sa obáva väčšina ľudí, ktorí plánujú tento nákup. Táto technika, aj keď získava popularitu, ale v niektorých ohľadoch aj horšie ako staré vysávače. Odpoveď je však zriedkavá, pretože kým sa nepokúsite použiť bezdrôtový miniatúrny vysávač vo vašej domácnosti, nebudete vedieť o jeho potrebe alebo zbytočnosti.
Čítajte Viac
Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Schéma zapojenia lustra na dvojtlačítkovom spínači: návod na pripojenie

Ak je potrebné usporiadať samostatné zapínanie viacerých lámp alebo lámp na lustre s viacerými lustermi, zariadenie je pripojené k prepínačom s dvomi a tromi kľúčmi. Pre mnohých domácich majstrov zostáva záhadou, prečo existujú dva kľúče a viac drôtov, čo samozrejme spôsobuje ťažkosti pri pripájaní - všetky svietidlá sa môžu rozsvietiť len vtedy, keď sú obidve kľúče v zapnutej polohe.
Čítajte Viac
Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Meteorologická stanica doma s bezdrôtovým senzorom: prehľad, funkcie prístroja, konfigurácia a prevádzka

Napriek rozvoju technológií ľudia naďalej závisia od poveternostných podmienok. Moderná technológia mu však pomôže pripraviť sa na rozmary prírody, a to nielen na ukazovatele teploty, ale aj na informácie o rýchlosti a smere vetra, tlaku a na základe týchto údajov, ktoré tvoria prognózu pre blízku budúcnosť.
Čítajte Viac
Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Inštalácia vstavanej kapoty v kuchyni: funkcie zariadenia a inštalácia

Kukla pre dnešok sa stala nepostrádateľným zariadením v kuchyni, najmä v apartmánoch moderného plánovania, kde nie sú žiadne priečky a steny oddeľujúce túto miestnosť od obytných miestností. Pomáha zachytávať častice tuku, odstraňuje pary z varenia a nepríjemné pachy, ale to nie je všetko. Dnes sa kapota stala aj prvkom výzdoby - niektorí ich skrývajú v nábytku a niektorí zdôrazňujú svoju krásu montážou do špeciálnej skrinky, alebo prispôsobením modelu štýlu miestnosti a ponechajú ju úplne viditeľnú.
Čítajte Viac
Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Stolové zásuvky: variácie, spôsob výberu a pokyny na inštaláciu

Aby ste zabezpečili čo najpohodlnejšiu prevádzku domácich spotrebičov, aby sa vodiče napájania nestali nepríjemným rušením, musíte pohodlne umiestniť svoje miesta pripojenia do elektrickej siete. При этом всегда рекомендуется обходиться без дополнительных удлинителей, а для некоторых моделей бытовой техники - они и вовсе исключены.
Čítajte Viac
Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Princíp činnosti zvlhčovača

Оптимальная влажность воздуха в жилых помещениях дома или квартиры - не менее важная составляющая комфортного микроклимата, чем температура, качественное освещение и постоянный воздухообмен. Многие упускают это из виду, тем самым допуская очень серьезную ошибку. Принцип работы увлажнителя воздуха Что делать, если уровень относительной влажности не соответствует даже нижней границе нормы?
Čítajte Viac
Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Samsung vysávač

Akýkoľvek potenciálny kupujúci, ktorý sa rozhodol pre kúpu nového „asistenta“ na upratovanie priestorov domu alebo bytu, by mal mať záujem o otázku, ktorý model je lepšie vybrať. Okrem toho je dnes ponuka vysávačov v obchodoch taká široká, že doslova „vybehnú“. A zvyčajne spotrebitelia v prvom rade dávajú pozor na značky, ktorých mená, ako sa hovorí, sú dobre známe.
Čítajte Viac
Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Stmievač pre žiarovky

Pri organizovaní osvetľovacieho systému v konkrétnej miestnosti svojho domu (bytu) mnohí majitelia zvažujú možnosť hladkého nastavenia jasu svietidiel. V skutočnosti je to veľmi výhodné napríklad v obývacej izbe alebo spálni, keď je možné nastaviť všeobecné pozadie podľa momentu alebo dokonca nálady.
Čítajte Viac
Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Pračka neotáča dôvod valca

Chybná práčka - táto situácia je podobná „prírodnej katastrofe“, najmä pre tie rodiny, v ktorých malé dieťa vyrastá, alebo pre tých, ktorí sú neustále zamestnaní v práci, keď nie je dosť času na to, aby sa umyli ručne. Prirodzene, v prípade takýchto ťažkostí je pochopiteľná túžba obnoviť schopnosť svojho lojálneho asistenta čo najskôr.
Čítajte Viac
Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Luster pod strechou stropu

Technológia dekorácie interiéru s pomocou stretch stropy je rýchlo získava popularitu. Skutočne, bez toho, aby ste sa uchýlili k zložitým postupom na vyrovnávanie podláh s omietkou a tmelom, môžete v krátkom čase získať dokonale plochý povrch stropu. Navyše, priťahuje skutočne neobmedzené možnosti dekoratívneho dizajnu.
Čítajte Viac
Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Potom vyčistite práčku

Väčšina moderných žien v domácnosti si jednoducho nedokáže predstaviť svoj život bez automatickej práčky, čo šetrí čas a úsilie, čo značne uľahčuje každodenné domáce práce. Nie všetci však vedia, že aj domáci pomocník potrebuje pravidelnú starostlivosť. A to by sa nemalo obmedzovať na utieranie prachu z tela, umývanie zásobníka na čistiaci prostriedok a výrobkov z náplne.
Čítajte Viac
Elektrické spotrebiče a osvetlenie

Výkon stolnej lampy a jej ďalšie charakteristiky

Výkonnostné parametre stolovej lampy by mali byť rozhodujúcimi kritériami, ktorým je potrebné venovať pozornosť pri nastavovaní stola. Je to dôležité pre dieťa v predškolskom a školskom veku a pre študenta, ktorý trávi veľa času štúdiom učebníc a abstraktov, a pre každého, kto často pracuje alebo dokonca jednoducho trávi voľný čas v „domácej kancelárii“.
Čítajte Viac