Kategórie Dvere

Ako zvárať kovové dvere
Dvere

Ako zvárať kovové dvere

Vstupné dvere musia byť nielen krásne, ale aj trvanlivé, rovnako ako teplé a spoľahlivé. Táto kombinácia vlastností dáva kovové dvere. Ale nie všetci, ktorí sa nachádzajú na trhu, sa môžu pochváliť spoľahlivosťou - mnohé z nich môžu byť doslova otvorené kuchynským nožom. Naozaj krásne a spoľahlivé oceľové dvere sú veľmi drahé.

Čítajte Viac
Dvere

Ako nainštalovať predné dvere

Správne nastavené predné dvere poskytujú nielen bezpečnosť majetku, ale tiež znižujú tepelné straty (kvôli izolácii rámov) a znižujú počuteľnosť toho, čo sa deje mimo domu alebo bytu. Po prvé, mali by ste vedieť, že je možná inštalácia vstupných dverí vlastnými rukami. A môžete urobiť všetko sami, ale ak je plátno ťažké, je ľahšie pracovať spoločne.
Čítajte Viac
Dvere

Ako urobiť svahy na dverách vlastnými rukami

Po montáži dverí medzi stenou a rámom dverí je často niekoľko trhlín a vzhľad stien vedľa krabice je ďaleko od ideálneho. Vyriešiť tieto problémy a prísť na svahy na dvere. Názov šiel, pravdepodobne kvôli skutočnosti, že priľahlé malé časti steny sú zvyčajne vyrábané pod uhlom kosením.
Čítajte Viac
Dvere

Interiérové ​​dvere zo skla

Výber dverí nie je tak jednoduchý, ako to znie. Musia byť bezpečné, spoľahlivé, odolné, praktické, ľahko sa udržiavajú, a nie zlé, ak sú krásne a lacné. Súhlasím, stále má zoznam požiadaviek. Čo je zvláštne, väčšina dverí odpovedajúcich sklenených interiérov. Výhody a nevýhody Ak chcete rozhodnúť, či inštalujete sklenené interiérové ​​dvere alebo nie, potrebujete vedieť o ich výhodách a nevýhodách.
Čítajte Viac
Dvere

Staré dvere ako nové!

Pri návrhu dverí miestnosti zohrávajú dôležitú úlohu. Existuje veľa rôznych modelov v obchodoch, ale kvalitné náklady stojí veľa peňazí a zvyčajne sa nechcete pozerať na lacné. Existuje dobrá možnosť - aktualizovať staré dvere vlastnými rukami. Existuje mnoho techník, a nie tých najťažších, ktoré umožňujú napraviť situáciu za malú sumu peňazí.
Čítajte Viac
Dvere

Drevené rolety: drevené, plastové, kovové

Klasické dvere nie sú dobré pri všetkých príležitostiach. Slúžia ako spoľahlivá ochrana, ale prakticky nedopúšťajú vzduch, preto musia buď robiť špeciálne diery, alebo zariadiť komplikovaný a drahý systém vetrania. Ak chcete vyriešiť problém s prístupom vzduchu, môže to byť dvere. Ide o obyčajné dvere s plnením v podobe jednotlivých lamiel, ktoré sú nastavené pod uhlom.
Čítajte Viac
Dvere

Ako dať skladacie dvere (akordeón, kniha)

Niekedy sa nemôžu dávať obvyklé krídlové dvere: je veľmi málo priestoru alebo sa potláča proti stenám alebo nábytku. V tomto prípade môžu sklápacie dvere pomôcť. Tiež sa nazývajú skladanie alebo skladanie. Podstata toho sa nemení: zhromažďujú sa na jednej alebo dvoch stranách dverí a zaberajú malý priestor.
Čítajte Viac
Dvere

Inštaláciou zámku do vnútorných dverí to urobte sami

Umiestnenie západky na dvere alebo zasiahnutie zámku nie je také ťažké. Ak máte nástroj (nie je potrebný nič drahý alebo neobvyklý), môžete sa vyrovnať za 30-40 minút. A to je bez skúseností. O tom, ako vložiť zámok do vnútorných dverí a ako nainštalovať západku, budeme pokračovať. Nástroje na vkladanie zámkov a zámkov Nie je príliš ťažké vložiť zámok do vnútorných dverí, ale budete potrebovať nástroje na prácu: Vŕtačka s korunou 25 mm a / alebo vrták na holenie 22-23 mm môže vyžadovať perie / korunku 20 mm).
Čítajte Viac
Dvere

Ako nastaviť predné dvere: kov, PVC

V priebehu času môžu dokonca aj tie najlepšie dvere začať skrčiť alebo plávať: nikto nemôže zdvihnúť silu gravitácie a trenia. A ak majú ťažkú ​​oceľ, dokonca aj kov bude unavený držať ich. Po lete sa plast aj "sag" - takmer vždy zostávajú otvorené v horúčave, čo vedie k takýmto výsledkom.
Čítajte Viac
Dvere

Vyberáme vstupné kovové dvere do bytu, do domu

Aby bola zabezpečená bezpečnosť dverí, musia byť spoľahlivé, odolné voči vlámaniu. Ale musia byť tiež pohodlné a krásne. Všetky tieto požiadavky spĺňajú kovové dvere. Ale výber kovových dverí nie je tak jednoduchý - existuje veľa odtieňov a funkcií, ktoré potrebujete vedieť. Vzlomostoykost a spoľahlivosť Hlavná funkcia, ktorá musí vykonávať predné dvere - ochrana pred vstupom do domu alebo bytu.
Čítajte Viac
Dvere

Ako urobiť svahy sadrokartónu: tri spôsoby

Pri konštrukcii dverných svahov existujú dve technológie: omietanie a dekorácia s pevnými dokončovacími materiálmi, ako sú laminované MDF, plasty, sadrokartónové dosky atď. Vyrovnanie sklonu dverí s omietkou je najspoľahlivejším spôsobom z bezpečnostného hľadiska: nebudú žiadne medzery a medzery, bude veľmi ťažké vyraziť dvere.
Čítajte Viac
Dvere

Vyrábame svahy na dverách z MDF, laminátových drevotrieskových dosiek, laminátov

Po inštalácii dverí majú stiahnuté steny - svahy - zlovestný vzhľad. Možno najrýchlejší spôsob, ako ich dať do poriadku, je dokončiť laminované panely. Môže to byť MDF alebo laminátová drevotrieska (laminátová drevotrieska). Nie je veľký rozdiel. Hlavnou úlohou je vybrať si obraz a odtieň, aby zodpovedali dverám alebo inej dekorácii v miestnosti, a vytvárať dverné svahy z MDF alebo drevotriesky je jednoduché.
Čítajte Viac
Dvere

Inštalácia interiérových dverí: foto, video

Skôr alebo neskôr musíte zmeniť interiérové ​​dvere. Postup nie je tak zložitý, že nevyhnutne si najme špecialistu. Ak máte aspoň určité zručnosti pri manipulácii s pílou, rovinkou a olovnicou, môžete utiahnuť niekoľko skrutiek - môžete to zvládnuť sami. Pri výmene pred inštaláciou vnútorných dverí musíte starú demontáž odstrániť.
Čítajte Viac
Dvere

Ako zakryť dvere z dreva, kovu

Najjednoduchší a najpopulárnejší spôsob, ako dávať dverám atraktívny vzhľad, je potiahnuť ho nejakým materiálom. To sa dá robiť jednak z priestorov, jednak z vonku, ale budete musieť používať len rôzne materiály a rôzne technológie. V každom prípade sa však tento proces nazýva "obloženie dverí". O všetkých jemnostiach a odtieňoch - nižšie.
Čítajte Viac
Dvere

Ako zvárať kovové dvere

Vstupné dvere musia byť nielen krásne, ale aj trvanlivé, rovnako ako teplé a spoľahlivé. Táto kombinácia vlastností dáva kovové dvere. Ale nie všetci, ktorí sa nachádzajú na trhu, sa môžu pochváliť spoľahlivosťou - mnohé z nich môžu byť doslova otvorené kuchynským nožom. Naozaj krásne a spoľahlivé oceľové dvere sú veľmi drahé.
Čítajte Viac
Dvere

PVC vstupné dvere (kovové) do súkromného domu

Nie je to tak dávno, plastové dvere nastavené len na balkóny. S rozvojom technológií sa objavil širší a spoľahlivejší profil, ktorý im umožňuje používať ako vstup do súkromných domov a chát. Sú zbavené hlavných nedostatkov drevených dverí - neplačia s vlhkosťou, nevyžadujú pravidelnú aktualizáciu laku, ale môžu vyzerať rovnako alebo úplne inak - je to podľa vášho vkusu.
Čítajte Viac
Dvere

Ako inštalovať posuvné interiérové ​​dvere

V jeho túžbe urobiť dom pohodlnejšie a útulnejšie, často prichádza nápad nahradiť obvyklé závesné dvere posuvnými dverami (nazývajú sa aj posuvné, posuvné, zavesené). Dobrou správou je, že si môžete bez problémov nainštalovať posuvné dvere. Zlé je to, že normálny mechanizmus stojí približne rovnako ako vysoko kvalitné plátno.
Čítajte Viac
Dvere

Ako sadiť svahy: robiť to správne

Konštrukcia dverných svahov je povinnou súčasťou generálnej opravy alebo výzdoby novopostaveného domu. Klasický dizajn dnes možno považovať za omietku. Táto metóda, hoci to trvá veľa času, je najspoľahlivejšia: s takým výsledkom nie sú žiadne póry. Hoci to nie je jednoduchá vec, ale s dodržiavaním technológie, omietanie svahov s vlastnými rukami môže byť tiež vykonané na dobrej úrovni.
Čítajte Viac