Kategórie Dacha

Ako a čo robiť pieskovisko
Dacha

Ako a čo robiť pieskovisko

Malé deti majú rád rozmaznávať sa v piesku. Aby im poskytli takúto príležitosť, doma av krajine starajúca sa o dospelých miesto sandboxes. Samozrejme, že sú pripravené na predaj, ale ich cena nie je vôbec detinská. Najlepším riešením je vlastné pieskovisko. Pri jeho vytváraní sa určite pokúsite zohľadniť všetky funkcie a preferencie svojho dieťaťa.

Čítajte Viac
Dacha

Plechovka z kovu (vlnitá): výrobný proces s fotografiou

Chodba je budova nevyhnutná v súkromnom objekte v meste av dedine. Bez neho nebudete v krajine. Postupne sa hromadí viac a viac nástrojov, zariadení, stavebných materiálov, ktoré sa musia skladovať niekde. Bezpečným útočiskom pre všetky tieto veci je kovový kôl. Ak viete, ako variť kov - môžete to ľahko urobiť sami.
Čítajte Viac
Dacha

Vidiecke kabíny dvoch izieb s WC a sprchou

Často získané predmestské územie - to je časť poľa s metrovými burinami. Na boj s "divokou flórou" je potrebný nejaký prístrešok - odpočinok, získanie sily pre novú etapu boja. Budovať dom na otvorenom poli nie je najzrozumiteľnejším podnikom, takže veľa ľudí premýšľa o dočasnom bývaní. Ak máte radi pohodlie aj na poli, vidiecky dom s toaletou a sprchou je jednou z najlepších možností.
Čítajte Viac
Dacha

Platforma pre auto v krajine - parkovíme vlastnými rukami

Po daždi alebo na jar, pochádzajúce z vidieckeho domu s kilogramom špiny na topánkach je pochybným potešením. Z tohto dôvodu si začnete myslieť, že potrebujete parkovanie v krajine. Úplná dôvera prichádza po ďalšom daždi, kedy bude stránka úspešná ďaleko od prvého dňa. Ani z piateho.
Čítajte Viac
Dacha

Ako urobiť birdhouse: z dosiek a guľatiny pre rôzne vtáky

Priťahovanie vtákov na miesto je užitočné aj príjemné. Je to užitočné, pretože zničí hmyz škodcov, je príjemné počúvať ich spev a pozorovať správanie vtákov. Preto veľa ľudí má myšlienku - postaviť vtáčik s vlastnými rukami. Ľudia nad 40 rokov si môžu pamätať svoje školské roky súčasne: v triede práce chlapci robili domy pre vtáky.
Čítajte Viac
Dacha

Ako vytvoriť bazén v chate: fotografické správy + video

Pre mnohých záhradníkov je bazén snom. Ako ukazuje prax, je však možné urobiť sami a malými prostriedkami. Niekedy - dosť malá. Bazén v krajine a pre deti je však užitočný, a pre dospelých: voda dokonale zmierňuje únavu a nervové napätie. Бассейн для дачи: виды и особенности Все конструкции бассейнов можно разделить на две большие группы: стационарные и временные.
Čítajte Viac
Dacha

Ako stavať dom pre 10-20 kurčiat s vlastnými rukami

Домашнее или дачное хозяйство - большое подспорье. Даже десяток курочек обеспечат яйцами и мясом. Первое что надо сделать - построить курятник на 10-20 кур. Постройка может быть совсем недорогой. Оптимальные размеры Если подходить к вопросу определения размеров курятника скрупулезно, то на каждую породу птицы существует определенная норма «жилплощади».
Čítajte Viac
Dacha

Ako si vytvoriť detské ihrisko: 70 fotografií reálnych budov

Чтобы детвора на даче или возле дома не исследовала грядки или какие другие места, где их быть не должно, им необходим интересный для них уголок. Как правило, родители приходят к мысли о необходимости создания игровой площадки или спортивного уголка - зависит от возраста и желания детей. Сделанная самостоятельно детская площадка хороша тем, что при ее строительстве можно предусмотреть возможность ее постепенной трансформации.
Čítajte Viac
Dacha

Coop vo vnútri: čo potrebujete a ako to urobiť

Nestačí stavať dobrú stodolu pre kurčatá, stále je potrebné ju vybaviť: fixovať bidlá, vytvárať hniezda, zavesiť / zavesiť pijanky, podávače. Ale toto by malo byť vykonané takým spôsobom, že by bolo vhodné, aby ste v dome bývali. V skutočnosti sa kurčatám nestará, ako krásne sú ich hniezda. Sú v poriadku na podlahe.
Čítajte Viac
Dacha

Usporiadanie malých domov dať

Kúpiť letnú chatu je len začiatok. Je potrebné naplánovať, vybrať ten najlepší dom, vytvoriť všeobecnú koncepciu jeho dizajnu. V tomto článku sa budeme zaoberať najrôznejšími projektmi vidieckych domov. Od najmenších do jednej miestnosti až po veľmi priestranné - 100 štvorcov použiteľného priestoru.
Čítajte Viac
Dacha

Zhotovujeme hasičov a drevené piliny vlastnými rukami

Väčšina našej krajiny je ohrievaná kachľami na drevo. Ak nie doma, potom v krajine alebo vo vani potrebujete palivové drevo. Ale drevo je kúpené surové a musí byť niekde sušené. Aby to urobili, dali do drevnej dlaždice alebo vybudovali špeciálne prístrešky - drevár alebo drevorubači (v rôznych regiónoch hovoria inak). Konštrukcia je nekomplikovaná a robiť si drevo s vlastnými rukami je ľahká úloha.
Čítajte Viac
Dacha

Ako urobiť verandu do domu

Самый правильный вариант крыльца - это когда его фундамент отлит вместе с домом. В таком случае проблем практически не бывает. Иногда при планировании здания про него забывают. Тогда крыльцо к дому пристраивают. Делают пристройку в основном из трех материалов: древесины, металла и бетона. Если дом кирпичный, могут сложить его из кирпича.
Čítajte Viac
Dacha

Ako postaviť kôl z dreva, na kovový rám

Keď ste si kúpili pozemok, pozemok, zamyslíte nad tým, že je potrebné niekde bývať pri budovaní domu. Takéto dočasné bývanie na letnom sídle alebo na záhrade je dom pre zmenu. Malá izolovaná štruktúra, zvyčajne 3 x 6 veľkosti alebo tak. Na trhu je veľa ponúk: z dreva a kovu. Ale ich kvalita je viac než pochybná, používajú najlacnejšie materiály na stavbu.
Čítajte Viac
Dacha

Ako vytvoriť kurča pre leto s chôdzou

Majte na mieste alebo dajte kurčatá, ktoré niekto chce pre dušu, a niekoho, kto by zachránil. Nezáleží na tom. Je dôležité, že potrebujú miestnosť - kurča. A potom hneď vzniknú veľa otázok: akú veľkosť, z čoho, ako robiť, čo by malo byť vnútri. Po vytvorení kurčiat v krajine by ste to mali okamžite zobrať do úvahy. Potom bude pre vás jednoduchšie udržiavať ju a kurčatá vás potešia s nárastom hmotnosti a veľkým množstvom vajec.
Čítajte Viac
Dacha

Nezávislá výroba úľa

Tak novici, ako aj skúsení včelári, dospeli k záveru, že je lepšie vytvoriť úľ vlastnými rukami. Ste si istí kvalitou vlastného výrobku, ak potrebujete vývoj, môžete rýchlo vyrobiť chýbajúce časti. Ako sa robí úľa na vlastnú päsť, bude diskutovaná. Populárne návrhy úlovkov Predtým, ako si vytvoríte svoj vlastný úľ vlastnými rukami, musíte vybrať jeho štruktúru.
Čítajte Viac
Dacha

Ako a čo robiť pieskovisko

Malé deti majú rád rozmaznávať sa v piesku. Aby im poskytli takúto príležitosť, doma av krajine starajúca sa o dospelých miesto sandboxes. Samozrejme, že sú pripravené na predaj, ale ich cena nie je vôbec detinská. Najlepším riešením je vlastné pieskovisko. Pri jeho vytváraní sa určite pokúsite zohľadniť všetky funkcie a preferencie svojho dieťaťa.
Čítajte Viac
Dacha

Ako urobiť kráľovstvo

Разведение кроликов требует терпения и знания их физиологии. Без этого не удастся добиться результатов. В зимнее время кролики чувствуют себя лучше в выделенном специально для них отапливаемом помещении, которое называют крольчатник. Для домашнего разведения подойдет небольшой сарай каркасного типа. Мини-крольчатник для нескольких клеток Каким должен быть крольчатник Чтобы кролики чувствовали себя нормально, не болели, хорошо росли и быстро размножались, им необходимо создать определенную атмосферу.
Čítajte Viac
Dacha

Country sprchou s vlastnými rukami

V lete, dokonca odpočíva, a nepracujú v krajine potrebujú možnosť umyť. Najjednoduchší spôsob je organizovať ho na ulici, nie v dome. Môžete si vytvoriť prenosnú - mobilnú sprchu. To je skvelá možnosť po prvýkrát. Но хочется чего-то более основательного. Для этого строят летний душ на даче. Он хоть и стационарный, но легкий.
Čítajte Viac