Kategórie Spálňa

Spálňa

Nápady na dizajn a naplnenie šatníkov pre spálne

Najnovšie trendy v interiéri - minimálny nábytok, maximálny voľný priestor. Tento trend ovplyvnil najmä návrh spálne. Snaží sa zanechať čo najmenšie veci čo najmenšie. Súčasne sa stávajú čoraz viac. Vyriešiť problém kompaktné a nenápadné skladovanie oblečenia (a nielen) umožňujú moderné skladovacie systémy a najobľúbenejšie - šatník v spálni.
Čítajte Viac
Spálňa

Design spálne: urobte to sami

Moderné trendy v dizajne izieb a pri návrhu spálne vrátane - absencie ďalších vecí. Dekor je vytvorený premýšľavý a stručný, po umiestnení všetkého nábytku a príslušenstva zostáva voľný priestor. To nie je zlé - neexistuje pocit, že na vás niečo tlačí, čo prispieva k správnemu odpočinku.
Čítajte Viac
Spálňa

Závesy v spálni: výber (24 fotek)

Konečný dizajn spálne dodáva textil - posteľnú bielizeň a záclony na oknách. Súčasné dizajnérske trendy pre tieto miestnosti nenechávajú veľa na vytvorenie interiéru: výber tapiet a textílií sú hlavné body, ktoré pomôžu poraziť posteľ a málo nábytku. Často ich nezmeníte.
Čítajte Viac
Spálňa

Tulle (záclony) pre spálňu

Vytváranie okna hrá dôležitú úlohu pri vytváraní interiéru. Pomocou tylu a záclon je vytvorená požadovaná atmosféra, stupeň osvetlenia miestnosti je regulovaný. Dôležitá je aj schopnosť zácloniek pokryť naše súkromie z neplodných očí. Toto všetko treba zvážiť pri výbere tylu v spálni. Trochu histórie a gramatiky Svetlo priesvitná tkanina bola vynájdená v 15. storočí tkáčmi talianskeho mesta Tulle.
Čítajte Viac