Kategórie Kúpeľňa

Kúpeľňa

WC nádrž: zariadenie, inštalácia, konfigurácia, opravy

Nezáleží na tom, akú vysokú kvalitu toalety a tvarovky sú, problémy pravidelne vznikajú: voda nie je ťahaná, alebo naopak, to neustále prúdi z odtoku. Všetky tieto problémy súvisia s ventilmi (odtokovými a nasávacími ventilmi), ktoré sú umiestnené v odtokovej nádrži. Ďalej budeme hovoriť o tom, ako ho nezávisle nainštalovať, meniť, upravovať a opravovať sami.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Dvere pre mokré miestnosti: v kúpeľni (kúpeľňa a WC)

Výmena dverí v dome je vážna udalosť, ktorá si vyžaduje vyvážený prístup. Zvláštnu pozornosť treba venovať mokrým miestnostiam. Nie je možné použiť všetky materiály. Zďaleka nie je ľahké si vybrať dvere pre kúpeľňu a toaletu, pretože je veľa odtieňov, ktoré treba vziať do úvahy. Požiadavky Dvere do kúpeľne a toalety sú vybrané nielen vo vzhľade.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Ako si vybrať ventilátor vo vani

Rýchle odstránenie vlhkého vzduchu po kúpe alebo sprchovaní pomôže odčerpať ventilátor v kúpeľni. Jedná sa o malé zariadenie, ktoré je inštalované na vstupe do ventilačného kanála alebo priamo do koľaje. Typy ventilátorov pre kúpeľňu Na prístroji sú odsávače: axiálne. Má motor s vonkajším rotorom, ku ktorému je obežné koleso pripojené.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Výber sprchovej kabíny

Pri opravách kúpeľní sa vane často nahrádzajú sprchami. Zaberajú menej priestoru, čo vám umožňuje uvoľniť viac miesta pre domáce spotrebiče, ktoré sú často jednoducho nikde na to. Pri výbere sprchovej kabíny je potrebné pochopiť všetky zložitosti. Len takýmto spôsobom nebudete ľutovať vašu voľbu.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Ako namaľovať steny v kúpeľni namiesto dlaždice

Kachlicové steny v kúpeľni naplnili okraj. Áno, je to pohodlné a praktické, ale atmosféra je ďaleko od domova a v zime je taká miestnosť úprimne chladná a nepríjemná. Stále hľadá alternatívny spôsob dokončovania. A jeden z nich - maľovanie stien. Ale kúpeľňa v kúpeľni by mala mať určité vlastnosti.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Ako zostaviť a inštalovať sprchovací kút

Aby ste ušetrili miesto v malých kúpeľniach, namontujte sprchy. Majú rozdielnu konfiguráciu, v závislosti od toho, čo nazývajú sprchový kútik, kabína alebo hydrobox. Všetci výrobcovia však hrozí s jedným: neplatné pokyny. Obsahuje zoznam častí a všeobecné pokyny: vložte paletu, upevnite steny ... a všetko ostatné v rovnakom duchu.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Samostatne prepojiteľná práčka

Práčka by mala byť pripojená priamo k trom sieťam: inštalatérske práce, kanalizácia a elektrická energia. Preto je potrebné vybrať miesto na inštaláciu, aby sa všetky tri systémy nachádzali v blízkosti alebo mali príležitosť priviesť ich tam. Optimálne pre inštaláciu práčky sú považované za kúpeľňu, toaletu a kuchyňu - majú všetku potrebnú komunikáciu.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Pokladanie dlaždíc v kúpeľni: spôsoby a možnosti

Najčastejšie je kúpeľňa kachľová. Tento materiál je odolný, hygienický, ľahko sa čistí. Náklady na takúto opravu sú však značné, pretože sa snažia zabezpečiť všetko, aby kúpeľňa vyzerala čo najlepšie po dlhú dobu. Ak chcete vyriešiť tento problém, dôkladne vyberte kolekciu, vyberte farby, metódu rozloženia.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Návrh kúpeľne: vyvíjajte dizajn sami

Jednou z najnavštevovanejších izieb v súkromnom dome alebo apartmá je kúpeľňa. Preto by mal byť funkčný, pohodlný a krásny. Tento zoznam požiadaviek robí dizajn kúpeľne náročnou úlohou. Ak sa domnievame, že jeho oblasť je zriedka veľká, musíme vyriešiť hádanku: ako stlačiť všetko, čo potrebujete, a dokonca aj tak, aby vyzerala harmonicky.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Ako si vybrať svetlo do kúpeľa

Kúpeľňa by mala byť bezpečná, pohodlná, krásna. A jedným z faktorov je osvetlenie. Preto výber lampy do kúpeľne musí byť vedome - aby sa zohľadnila nielen estetická zložka, ale aj bezpečnosť. Okrem toho musia svietidlá poskytovať dostatok svetla na správnych miestach.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Správne pripojenie sušičky na uteráky

Ванная - помещение, где требуется повышенная температура. Во-первых, по ощущениях так комфортнее, во-вторых, теплый воздух быстрее унесет излишнюю влажность после принятия душа или ванны. Отопление в ванной делают нечасто - не принято. Более распространенный способ - установка полотенцесушителя, о чем и поговорим дальше.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Ako nainštalovať toaletu

S "rovnými" rukami môže byť väčšina domácich prác vykonaná nezávisle. Do tejto kategórie práce patrí aj inštalácia toaletnej misy. Poznať postupnosť inštalácie alebo výmeny akcií je celkom možné urobiť sami. Montáž záchodovej misy s vlastnými rukami - úloha strednej zložitosti Typy toaletných misiek V tomto článku nebudeme brať do úvahy vlastnosti vymývania alebo tvar misy, ale tie dizajnové prvky, ktoré určujú zoznam inštalačných prác.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Ako urobiť hygienickú sprchu

Nie všetky kúpeľne umožňujú inštalovať bidet a úroveň pohodlia po vhodných manipuláciách je úplne iná. Ale pre tých, ktorí nemajú priestor na inštaláciu ďalšej misy, existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako vytvoriť hygienickú sprchu pre toaletu. Niektoré metódy vyžadujú vysoké náklady na materiál, iné sú dosť cenovo dostupné pre rodiny so strednými príjmami.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Vyberáme príslušenstvo k kúpeľni (48 fotiek)

Posledným dotykom pri zdobení kúpeľne je výber políc, šálok, držiakov uterákov a všetko ostatné, ktoré vytvára pohodlie. Všetky tieto "veci" sa nazývajú "kúpeľňové doplnky" a ich výber nie je ľahká úloha. Kúpeľňové doplnky: čo je potrebné Kúpeľňa má konečný vzhľad a stáva sa pohodlným používaním až po inštalácii všetkých potrebných detailov.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Ako urobiť sprchovací kút s kazetou

V malých kúpeľniach sú často sprchy. Je populárny v kúpeľoch a chatách, dal ich namiesto kúpeľne v bytoch a apartmánoch, okrem toho - kto má rád. Ale nie každý má rád plastové kabíny: sú príliš krehké. Sprchová kabína s vlastnými rukami, aj keď to vyžaduje viac času, ale spoľahlivejšie.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Ktoré toalety je lepšie vybrať

Jednou z podmienok normálnych životných podmienok je dobre fungujúci kúpeľ a toaleta a hlavnou vecou je normálne sanitárne vybavenie. Jedným z kľúčových bodov - správny výber inštalácie. V tomto článku sa bude diskutovať o tom, ako a čo si vybrať toaletu. Metóda inštalácie Najprv musíte vybrať toaletu podľa spôsobu inštalácie.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Ako vybrať a nainštalovať inštaláciu do záchodu

Naša myšlienka "dobrej opravy v kúpeľni a toalete" sa veľmi rýchlo mení. Pred niekoľkými rokmi sme zistili, ktoré toalety sú lepšie - kompaktné alebo so samostatnou nádržou, dnes - inštalujú závesné toaletné misy a inú sanitárnu keramiku a tvrdia, ktorá inštalácia je pre toaletu lepšia. Čo je to zariadenie pre toaletu a čo sú V posledných rokoch stále viac a viac inštalované závesné toaletné misy a bidety.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Vyberte batériu v kúpeľni

Kúpeľňa je zložitá izba. Ak chcete vyzdvihnúť inštalatérske práce a dekoráciu, musíte byť starostlivo a z niekoľkých dôvodov. Prvým je vysoká vlhkosť, častý kontakt s vodou. Ukladajú požiadavky na kvalitu. Po druhé, všetko by malo byť pohodlné a funkčné - musíte používať zariadenia každý deň a niekoľkokrát, aby nepríjemnosti rýchlo vyplnili hranu.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Ako urobiť kúpeľňu v drevenom dome

V poslednej dobe sú drevené domy stále viac a viac populárne - z dreva, guľatiny. Sú krásne a útulné, ale dokončenie tohto domu je vážna záležitosť. Príliš veľa funkcií, ktoré je potrebné zvážiť. Zvláštna pozornosť by sa mala venovať mokrým miestnostiam. Iba správne vyrobená kúpeľňa v drevenom dome nebude zdrojom problémov.
Čítajte Viac
Kúpeľňa

Inštalácia umývadla nad práčkou

Nie všetky kúpeľne majú dostatok priestoru - v domoch starej budovy sa neplánovalo inštalovať žiadne zariadenie jednoducho preto, že tam nebolo. Tieto domy sú stále využívané a majitelia musia riešiť zložité problémy - ako a kde inštalovať domáce spotrebiče. Najčastejšie sa vyskytujú problémy s práčkou.
Čítajte Viac