Kategórie Balkón a lodžia

Balkón a lodžia

Sušička sušičiek na balkón

Pre tých, ktorí žijú vo viacposchodových budovách, suché prádlo - naliehavý problém. Vystúpenie na balkón nie je príliš príjemné a nie vo všetkých mestách je prípustné. Pre mnohých sa výjazd stáva sušičom na balkóne. Ide o rôzne modely a spôsoby inštalácie alebo inštalácie. Spôsob inštalácie Podľa spôsobu inštalácie sušička na balkóne môže byť: strop; múr; outdoor; sklopná.
Čítajte Viac
Balkón a lodžia

Dokončenie balkónovej klapky urobte sami

Сделать из балкона или лоджии уютное место не так уж и сложно. Чаще всего решают обшить балкон вагонкой. Работы немало, но она несложная и со всем можно справится своими руками. Какую вагонку использовать В основном, когда говорят о вагонке, подразумевают изделия из древесины. Намного реже этим термином называют еще и панели ПВХ, добавляя слово «пластиковая».
Čítajte Viac
Balkón a lodžia

Ako urobiť šatník na balkóne alebo lodžii

Podľa staršej tradície sú veci, ktoré nemajú miesto v byte, uložené na balkóne a lodžii. A aby sa tieto malé priestory nestali skládkou, potrebujete dobrý skladovací systém. Najužitočnejšou možnosťou je vstavaná skriňa na balkóne alebo lodžii. Často všetko, čo sa vyžaduje, je vytvoriť konštrukcie, na ktorých policiach bude držať a dávať dvere.
Čítajte Viac
Balkón a lodžia

Kombinácia balkóna (loggia) s kuchyňou, miestnosť

Nie je mnoho spôsobov, ako zvýšiť plochu bytov. Najvýhodnejšie - kombinuje balkón alebo lodžiu s miestnosťou alebo kuchyňou. Nechceme sa pripojiť k veľmi veľkému priestoru, ale v malých apartmánoch to je tiež ako nález. Aké dokumenty sú potrebné na pripojenie balkóna / loggie? Kombinácia balkóna môže nastať dvomi spôsobmi: jednoduchým odstránením okennej jednotky bez demolácie prahu a prahu a jej odstránením.
Čítajte Viac
Balkón a lodžia

Čím je lepšie pokrývať balkón

Oprava a izolácia balkóna nevyhnutne spôsobuje veľa otázok a najprv musíte zistiť, ako baliť balík dovnútra a von. Požiadavky na materiály sú rôzne a preto ich budeme posudzovať osobitne. Ako balkón zasahovať do hmotnosti voliteľných, tradičných i nových. Požiadavky na vnútornú výzdobu balkóna sú v zásade nasledovné: trvanlivosť - po opravách chcem aspoň 10 rokov, aby som sa nebál, čo vyzerá balkón; praktickosť: povrch by sa mal umývať dobre, neabsorbovať nečistoty; príťažlivosť - z balkóna je celkom možné vytvoriť miesto na odpočinok a nie sklad skladových nepotrebných vecí; Jednoduchá inštalácia - to platí predovšetkým vtedy, ak budete robiť ozdoby vlastnými rukami. udržiavateľnosť - ako je málo zložené, musí byť možné vymeniť poškodenú oblasť.
Čítajte Viac