Interiér

Dizajn drevených domov vo fotografiách a videách

Domy boli postavené z dreva po celé stáročia a pravdepodobne budú stavať viac ako jedno storočie. Okrem toho moderné technológie a materiály umožňujú urobiť interiérovú výzdobu dreveného domu v akomkoľvek štýle. Interiér dreveného domu vo vnútri, vyrobený z dreva v kombinácii s rôznymi materiálmi, poskytuje absolútne neuveriteľné efekty.

Zrubové domy: možnosti interiéru

Ak je denník v dobrej kvalite, hladký a krásny, je leštené a pokryté tónovaním zlúčenín. Nezakrývajú štruktúru dreva, ale naopak, jasnejšie. Okrem toho sa toto riešenie hodí do rôznych štýlov, dizajn je moderný a harmonický.

Tento interiér drevenej zrubovej budovy kombinuje modernosť a klasiku, vo vnútri je útulný a pohodlný.

Často drevo je pokryté odtieňmi, čo mu dáva svetlo, takmer bielej farby. Málokedy je úplne biely. To s ružovým, potom s béžovým odtieňom, farbou smotany alebo pečeného mlieka. Jasné záznamy vytvárajú osobitnú atmosféru. Pozrite sa na fotografiu nižšie, kde nájdete príklady takýchto interiérov.

To je interiér domu z guľatiny. Oni sú mierne biele vo vnútri. Fotografia nepredstavuje všetko šarm, ale môžete pochopiť, o čo ide

Vrcholom tohto dizajnu je kontrast medzi svetelnými záznamami a hnedou farbou nábytku a niektorými ďalšími prvkami.

Aj v tomto dizajne obývacej izby je všetko postavené na kontraste. Okrúhle guľatiny dávajú väčšiu expresívnosť celému nápadu: hladké steny by vyzerali horšie

Vo všeobecnosti je mnoho riešení postavených na kontrastných farbách. V drevených domoch je to štandardné alebo vyčistené drevo a tmavý nábytok, alebo naopak - tmavé drevo tónované v kombinácii s ľahkým nábytkom.

Kontrastné farby sú víťazným trendom v interiéri drevených domov.

Interiér zrubového domu nie je vždy chýba. Sú veľmi moderné

Vnútorné vybavenie domu z okrúhleho kameňa v modernom štýle. Kombinácia svetelných lúčov s nezvyčajnou farbou stien, množstvom svetla - zaujímavým výsledkom

Interiér dreveného domu. Vo vnútri sa cítite uvoľnene a pokojne

Ďalšie nápady na zdobenie dreveného domu nájdete v tomto videu. Zaujímavý výber.

Zrubový dom s mužským charakterom

Ak vás zaujíma niečo neobvyklé, pozrite sa na nasledujúce fotografie. Najlepším spôsobom, ako vytvoriť netriviálne obydlie, je zdôrazniť prirodzené nedostatky dreva. V tejto technike tento efekt poskytuje tmavý tón. Iba hlavná vec - nepreháňajte to a nerobte miestnosť príliš tmavú.

Ručne vyrábaný kmeňovýrobok, takmer bez ošetrenia, ale s dobre vytiahnutou štruktúrou s farbami na báze vody

Dokončenie zrubového domu v tomto dome je takmer zbytočné. Na fotografii - rezaný dom v "rustikálnom štýle"

Rovnakým spôsobom môžete zariadiť izbu a bar. Neexistuje žiadny dokonalý povrch. Takže ešte zaujímavejšie

Nenechajte sa oklamať. Závažná nedbanlivosť vyžaduje veľmi jemný výpočet a starostlivý výber farby. Musíme vyskúšať viac ako raz a nie dvakrát: každé drevo si vyžaduje vlastný tón a dokonca spôsob jeho použitia. Ak chcete vytvoriť niečo také - najprv na niektorých kúsky materiálov použitých v dokončovacom cvičení, vyberte farby. Po dosiahnutí požadovaného efektu zopakujte na inom diele fixačnú techniku. Potom sa môžete pokúsiť v interiéri.

Čo a ako zakryť drevené steny vo vnútri domu si môžete prečítať tu.

Interiér spálne v zrube

Spálňa by mala byť dôverná, útulná. V ňom musí všetko odpočívať. A najčastejšie sú spálne vyrobené v pokojných, jasných farbách, vkladajú iba niekoľko farebných akcentov.

Konštrukcia spálne v dome dreva nie je nič iné: svetlé, pokojné farby a niekoľko farebných akcentov

Bielená guľatina a tmavá povrchová úprava, nábytok v rovnakých farbách. Nelineárny strop obkladov stien vytvára zaujímavý vizuálny efekt a vrcholom je zaoblený tvar guľatiny.

Techniky v dizajne sú rovnaké: kontrasty a hranie okolo textúry stromu. Vo vnútri je veľa kontrastov na fotografii: okrem dvoch farieb je nerovnomerný reliéf stien a geometricky odlišné formy nábytku. Nelineárny dizajn nad oknom je protiľahlý hladkému povrchu podlahy.

Vo vnútri dreveného domu je atmosféra úplne iná. Správne hrať s drevenými stenami, je interiér, doplnený textilom v spálni, je základom tejto variácie. Rovnako sú porazené lineárne a zaoblené tvary.

Ďalšia možnosť zdobenia spálne, hrať s kontrastmi: zaoblené a ostré línie, matné svetlé steny a lesklé tmavohnedé hodvábne prehozy. Textilné výrobky môžu veľa zdôrazňovať. Zmäkčuje všetky svetlo zelené akcenty - vankúše a sviečky, rastliny v kvetináčoch.

Na dizajne vidieckeho domu nájdete tu.

Detský dom v zrubovom dome: možnosti dizajnu

V škôlke zvyčajne prevažujú čisté tóny. Všetko by malo byť trvácne, bezpečné a krásne. Bezpečné - ide o drevo: starostlivo spracované, je hodvábne na dotyk. A tu nie je absolútne žiadna potreba tapety: nižšie je niekoľko nápadov o tom, ako môžete navrhnúť materskú škôlku pre batoľatá a teenagerov. Bude sa im páčiť.

V detskej izbe, vyblednuté guľatiny, zavesený strop a niekoľko jasných detailov vytvárajú nezabudnuteľný interiér.

Prečítajte si o vývoji interiéru detskej izby tu.

Upozorňujeme, že záznamy nie sú namaľované. Sú potiahnuté farbou alebo impregnáciou na báze vody. Nezakrýva drevený vzor, ​​takmer nečistí, keď sa aplikuje, a najmä po.

Úžasný efekt je daný modrou farbou: prečo nie obloha, ale široké okno zaplavuje ihrisko svetlom

Pre staršie deti existujú iné riešenia. Jasné farby na neutrálnom pozadí - odvážne a neobvykle

Pokojnejšia voľba je priestor pre dievča.

Interiér dreveného domu

S barom je všetko jednoduchšie a komplikovanejšie. Jednoduchšie - povrch je takmer lineárny, prispôsobuje sa moderným trendom oveľa jednoduchšie. Ale na druhej strane, takáto stena sa veľmi nelíši od dobre dokončenej tehly alebo betónu. Ukončiť - zvýraznenie farby alebo textúry. Veľmi zaujímavé interiéry sa ukážu. Zvlášť v kombinácii so stropnými nosníkmi.

Stabilita a spoľahlivosť - to je hlavný pocit tohto interiéru. Drevo bolo vždy a zostáva elitným materiálom a táto fotografia to potvrdzuje.

A opäť kontrastuje: farby, textúry, tvary. Hlavnou úlohou je zjednotiť a poraziť všetko. Krémové tóny dreva na stenách sa opakujú na strope, v textilnom a na odtieňoch. Drevo, hodvábna koža - najluxusnejšie materiály. Za zadržanými líniami tohto interiéru možno hádať dôveru a stabilitu.

Obchodná kancelária v dome dreva. Vnútri je útulný, pokojný, nič nadbytočný, všetko sa dá pracovať

V tej istej miestnosti, ale na druhej strane. Dokončenie je to, čo je vlastné dreveným domom.

Klasika nie je všetko, čo sa dá realizovať v izbách zdobených barom alebo materiálom, ktorý imituje bar - dom. V takýchto domoch je možné realizovať veľa rôznych trendov.

Moderné a odvážne - to je hlavné pravidlo tohto interiéru.

Niektoré výrazné farebné škvrny na všeobecnom svetlom pozadí - veľmi "ľahké" izba je získaná.

Neštandardné riešenia štandardných úloh. Všetko je nezvyčajné: trámy, balkón, výzdoba stien. Linky sú prísne, rôzne textúry sú podčiarknuté farebne.

Napriek tomu, že drevo zvyčajne vytvára komorové prostredie, priestranné izby, vyzdobené barom s množstvom svetla a priestoru, nie sú menej atraktívne.

Interiér domu z baru: svetlé farby, veľa svetla

Na fotografii je výzdoba interiéru dvojpodlažného domu z dreva. Žiadne tvrdé rozhodnutia. Iba farebné a jasné čiary

Tu opäť kontrastuje. V nábytku sa opakuje farba dreva. Efekt je pred vami

A opäť farba, ale nie tak zrejmé. Odtiene sú bližšie a efekt je mäkší. A z dobrého dôvodu - pretože to je spálňa

Všetky vyššie uvedené štyri fotografie interiéru domov z baru sú založené na opozícii rôznych farieb. Ale vnútorné pocity a dojmy, štýl dizajnu je iný. Hlavná vec je pochopiť, čo je bližšie k vám, a na základe tejto myšlienky najprv vyberte farby stien, podlahy, stropu a potom vo výslednej miestnosti vyberte nábytok a príslušenstvo.

Väčšina drevených stien predpokladá drevený strop. Na fotografii nižšie - výnimkou - absolútne hladký povrch na vrchu zdôrazňuje textúru stien.

O konštrukcii stropu je napísané tu.

Hladký strop zvyšuje krásu dreva

Загрузка...