Chodba a chodba

Výber závesu na chodbe

V malej chodbe alebo chodbe, aby sa dala plná šatník je získaný nie je vždy prípad. Ale oblečenie musí zostať niekde. Potom sa najčastejšie používajú nástenné vešiaky na chodbu. Môžu vyzdvihnúť malú policu na topánky, lavicu a nočný stolík. Lacné, kompaktné, funkčné.

Materiály a štruktúry

Nástenné závesy na chodbe sú vyrobené z troch materiálov: drevo, laminátová drevotrieska, kov. Často sú tu kombinácie: základňa - drevená alebo drevotrieska a háčiky a lamely - kovové. Háčiky môžu byť stále plastové, ale sú zvyčajne prítomné v rozpočtovom segmente drevotriesky.

Nábytok v malej chodbe

Ak hovoríme o dizajnoch, nie sú veľmi veľa. V tradičnom dizajne je to popruh, na ktorom sú háčiky pripojené. Lamely môžu byť vertikálne alebo horizontálne. Vertikálne možnosti umožňujú vizuálne zvýšiť výšku stropu, pretože chodby ich často kupujú. Horizontálne kompaktný a môže byť umiestnený aj na malej chodbe.

vertikálne

Telo vertikálneho stenového vešiaka je vyrobené buď z dreva, alebo z drevotriesky. Dĺžka môže byť od 30 do 40 cm až 2 metre. Tvar môže byť rovný alebo zakrivený, zaoblený.

Nástenné závesy pre vertikálny typ chodby

Niektoré ďalšie modely

Môže to byť z úzkych lamiel, alebo môže byť z jedného kusu drevotriesky alebo niekoľkých, zvláštne spojených.

Nástenný vešiak v chodbe drevotriesky

Existujú možnosti s vstavaným zrkadlom. Dávajte pozor na šírku a umiestnenie zrkadla. Môže to byť buď vpravo, alebo vľavo.

S integrovaným zrkadlom

Farebné záležitosti

K dispozícii sú vešiaky, čalúnené v koži alebo koženke. Vyzerajú v interiéroch klasického trendu.

Kožené čalúnené

Zriedka sa stretol, ale existujú vertikálne modely kovov. To je zvyčajne kovanie. Samozrejme, sú veľmi dekoratívne - práca je ručná, ale aj slušne. Ale môžete si od sprievodcu objednať túto možnosť, ktorá je pre vás to pravé. A v dizajne a veľkosti.

Umenie kovania je veľmi pekné

Ak budeme hovoriť o funkčnej časti, a nie len o vonkajšej, prítomnosť regálov v hornej časti nebolí. Je vhodné dať na ne klobúky. Určte aj počet háčikov. Čím viac z nich, tým lepšie, ale ak sa vám naozaj páči nejaký model a na ňu nie je dostatok hákov, môžete nainštalovať ďalšie.

Predtým, ako prejdete do obchodu, dôkladne zmerajte dostupné miesto, určite maximálnu a minimálnu šírku. Bolo by tiež príjemné mať predstavu o výške, ktorú chcete trupu.

horizontálne

Horizontálne závesy na chodbe alebo na chodbe sú kompaktnejšie. Vizuálne "roztiahnu" stenu na šírku, môžu byť inštalované do malej steny alebo rohu.

Horizontálne ramienka na stenu na chodbe alebo chodbe sú kompaktnejšie.

Ich základňa je obdĺžniková alebo zložitejšia doska. Taktiež používaný nábytok z drevotriesky, existujú kovové a kované možnosti. Niektoré sú bližšie k klasickému štýlu (zvyčajne drevo), niektoré sú vhodné aj pre vstupnú chodbu v moderných štýloch.

Záves na chodbu v modernom štýle

Kované závesy sú celá kategória. Rôzne úrovne výkonu, rôzne motívy a vzory. Krásne.

Nezvyčajné a dizajnérske vešiaky

Zaujímavá možnosť s ohnutými hákmi. Vyrábajú sa buď z kovových rámov, alebo z drevených dosiek. Koľko háčikov je potrebných - sú zložené späť, zvyšok tvorí jedinú kompozíciu s telom. Zaujímavé ...

Nástenné vešiaky na zavesenie pomocou háčikov

Kompaktné možnosti

Pre štýlové moderné a minimalistické chodby sú exkluzívne závesy na stenu. Vhodia sa na taký dizajn.

Štýlové závesy pre štýlové chodby

Jednoduché a neobvyklé

Je to bližšie k hi-tech

V modernom štýle

Z bežných materiálov tvorcovia vytvárajú skutočne nezvyčajné veci. A myšlienky sú nezvyčajné. V jednom sú nejaké ozveny nejakej grafiky, v druhej vyzerá ako trn alebo snehová vločka.

Štýlový, moderný, nezvyčajný

Dekorácia závesu

Vytvárajú štýlové vešiaky aj z vodovodných potrubí. Je tu ešte niečo na opravu? A bude to trik.

To je určite nezvyčajné.

A táto možnosť. Dokáže odolávať aj dobrému zaťaženiu

Môžete odovzdať bežné veci, aby ste sa obdivovali. Napríklad, vešiak v podobe kresla ... Vy ste sa vyzliekol a môžete si sadnúť.

Ako sa dá vyložiť kreslo?

Pre štýlové a odvážne sú ďalšie "háky" vo forme rúk.

Zaujímavý dizajn

Pre milovníkov zvierat - závesy s imidžom.

Závesy s obrazom zvierat

Neviete, kde sa okamžite nájsť poznámky? Háčiky s kliešťami sú skvelou cestou.

Háčiky na oblečenie s háčikmi

Pre fanúšikov hudby - záves v podobe klavíra. V zásade ide aj o sklápacie háčiky, ale dizajn mení všetko.

Klavírny záves

Загрузка...