WC

Vytvárame štátne toalety: projekty, kresby, veľkosti

Tento článok predstavuje vzorky z toalety krajiny: výkresy kabín, ich priemerné veľkosti, niektoré odporúčania pre výstavbu. Návrh môže byť iný: existujú projekty obdĺžnikové, trojuholníkové, diamantové. Vyberte formulár, potom materiál a môžete začať budovať. Existujú kresby, štruktúra nie je najťažšia. Majte na pamäti, že veľkosti sú uvedené pre ľudí s priemernou výškou a vybudovaním. Môžu sa ľahko meniť bez zmeny dizajnu.

Návrh záchodového WC môže byť jednoduchý alebo zložitý.

Rozloženie vonkajšej toalety

Najbežnejšou možnosťou pre letnú chatu alebo záhradnú toaletu je obdĺžniková budova. Takisto sa nazýva "birdhouse", podobne ako vo verzii s štíhlou strechou, ktorá mu veľmi pripomína.

Projekt krajiny WC z stromu hniezdiaceho boxu (na zväčšenie veľkosti obrázku, kliknite na ňu ľavým tlačidlom myši)

Na výkrese toalety, znázornenej na fotografii vyššie, bola na dekoráciu použitá doska s hrúbkou 40 mm. Stavba sa ukáže pomerne lacná. Dvere môžu byť vyrobené z rovnakých dosiek, upevnené doskami nad, pod a diagonálne. Slučky môžu byť umiestnené vonku - sýpka, ktorá vydala štruktúru v zámerne drsnom štýle.

Vzorky toalety krajiny: výkresy sú rovnaké, prevedenie je iné

Aj napriek skutočnosti, že budova je užitočná, môžete ju dať atraktívnym vzhľadom a birdhouse sa premeniť na celkom atraktívnu malú budovu. Napríklad z tejto budovy môžete vyrobiť malý mlyn.

Cottage toaleta - malá fantázia a nevzhľadná budova sa stáva dekoráciou stránky (na zväčšenie veľkosti obrázku, kliknite na ňu ľavým tlačidlom myši)

Rovnaký vtáčik, ale z logu je úplne iný pohľad. Obzvlášť harmonicky bude všetko vyzerať, ak bude budova na stavbe postavená (alebo budovaná) aj z denníka.

Dokonca aj najjednoduchšie toalety z logu vyzerajú skoro ako exotické. Navyše, môže byť použitý ako zimná verzia (zväčšiť veľkosť obrázku, kliknúť na ňu ľavým tlačidlom myši)

Pre regióny, kde je drevo luxusom a nie je rozumné ho minúť pri budovaní toalety, môže byť rovnaká konštrukcia opláštená iným materiálom. Napríklad rám je opláštený akýmkoľvek materiálom - preglejka, drevovláknitá doska, GVL. Na nich vonku môžete položiť materiál na dokončenie - dlaždice alebo dekoratívny kameň. Ešte väčšia možnosť rozpočtu je pokryť podlahu.

WC v krajine s vlastnými rukami postavenými z akéhokoľvek materiálu. To je z profesionálnej podlahy (pre zväčšenie veľkosti obrázku, kliknite na ňu ľavým tlačidlom myši)

To je typ toalety, ktorá sa dá ľahko stavať s tehly. Zvyčajne sa vyrábajú v polovici tehál. Neexistujú ťažkosti ani pre neskúseného masona. Zdvíhacie murivo, malta - cementový piesok.

Pri rovnakom projekte a výkrese môžete vytvoriť toaletu z tehál (na zväčšenie veľkosti obrázku, kliknite na ňu ľavým tlačidlom myši)

Podrobné pokyny na výstavbu vonkajšej toalety nájdete tu.

Typ WC "Chata" (trojuholníkový)

Táto toaleta vyzerá ako trojuholník. Bočné steny súčasne tvorí sklon strechy. Toľko toalety je možné postaviť vlastnými rukami za niekoľko hodín. Výkresy s približnou veľkosťou sú uvedené na obrázku nižšie. Možno a mali by sa vykonať úpravy: všetky rozmery sú uvedené pre ľudí s priemernou vybavenosťou.

Výkres vidieckeho domu typu "Hut" (pre zväčšenie veľkosti obrázku, kliknite na ňu ľavým tlačidlom myši)

Ak potrebujete širšie dvere, nemôžete tlačiť základňu, ktorá v tomto projekte, a toľko, a urobiť dvere nepravidelného tvaru - ako na obrázku vpravo.

Materiály na dokončenie opláštenia v toaletách "Chata" sa vykonáva iba vpredu a za sebou. Strešný materiál je položený na bočných plochách. Môžete použiť akékoľvek, ale nie zlé vyzerajúce mäkké dlaždice alebo polymér bridlice.

S výkresmi trojuholníkové WC v krajine stavať jednoduché

Na fotografii vpravo sa prepravka vyrába pod materiálom strešného plášťa - používa sa plastová bridlica - má rôzne farby, je relatívne lacná, je jednoducho namontovaná - s nechtami s tesnením.

Ak plánujete použiť mäkký strešný materiál - strešný materiál, šindle alebo niečo podobné, vytvorte pevnú prepravku - z plastu odolnej proti vlhkosti preglejky, drevotriesky, GFL. Sú pripevnené k rámu pomocou samorezných skrutiek, strešné materiály sú položené na vrchu.

Informácie o vetraní vo vonkajšom toalete a sprchovaní nájdete tu. Ako sa zbaviť zápachu je napísaný v tomto článku.

Kresliace toalety "Teremok"

Táto toaleta má tvar diamantu. V porovnaní s "Hut" je postavený dlhšie, ale výhľad má ozdobnejšie. Pri správnom dizajne krajinu nezkazil.

Výkres toalety "Teremok" s rozmermi (na zväčšenie veľkosti obrázku, kliknite na ňu ľavým tlačidlom myši)

Dome v tvare diamantu pre toaletu v dacha vyzerá dobre. Vonkajšie môže byť rám zakrivený s rezanými okrúhlymi kruhmi malého priemeru, hrubým obložením, blokom, pravidelnou doskou. Ak používate dosku, nechty nie je koniec-to-end, ale uloženie pár centimetrov na spodnej, ako jedľa kužeľ. Môžete byť samozrejme koniec-koniec, ale vzhľad nebude rovnaký ...

Druhá možnosť: záchodová toaleta "Teremok" vyrobená so skosenými bočnými stenami.

Chata toaleta "Teremok" - druhý projekt s veľkosťou (na zväčšenie veľkosti obrázku, kliknite na ňu ľavým tlačidlom myši)

Hlavným zásahom do malej drevenej toalety je dôkladné upevnenie dverí. Rám dverí je najťažšia časť, najmä zo strany, kde sú dvere upevnené. Na upevnenie stĺpikov dverí s rámovými lištami používajte čapy, takže držiak bude bezpečný.

Foto-ilustrácia: budovanie toalety v krajine s vlastnými rukami. Výkresy sú uvedené vyššie.

Z tejto jednoduchej, vo všeobecnosti konštrukcii, môžete vytvoriť toaletu v každom štýle. Napríklad v holandčine. Povrch je jednoduchý - ľahký plast, na vrchu ktorého sú vyplnené charakteristické trámy, maľované škvrnami. Dávajte pozor na sklenené vložky a skutočnosť, že strecha je vyrobená z polykarbonátu. Ak je polykarbonát viacvrstvový, nemal by byť horúci)))

Krajina vonkajšie toalety vo forme holandského domu

Môžete dokonca otočiť toaletu "Teremok" do kráľovského kočiarku. Toto nie je vtip ... potvrdenie na fotografii. Stačí zmeniť tvar a pridať niekoľko dekoratívnych prvkov charakteristických pre vozíky. Získajte toaletu vo forme kočiarku.

Vonkajší toaletný vozík

Tu sú niektoré fotografie výrobného procesu. V origináli je inštalovaná bio-toaleta, pretože budova je jednoduchá: nie je potrebné premýšľať o jamke a nuansách, ktoré s ňou súvisia ... ale prispôsobiť takúto kabínu akémukoľvek typu ...

Charakteristický rámec

Upozorňujeme, že tvar je dosiahnutý vďaka doskám inštalovaným pod uhlom a mierne zužujúcim sa dnom je podľa toho upravená.

Na pódiu nainštalujte bio-toaletu

Krátke dosky šiť podlahu, potom začať orezávať von. V hornej časti má vozík aj hladký ohyb - vystrihnite príslušné vodidlá z krátkych dosiek, nalepte ich na už existujúce postranné stĺpiky a môžete spustiť vonkajšie obloženie stien.

Obkladanie stien

Vo vnútri tiež opláštený odkvap. Vonkajšie toaletný vozík je biely, z vnútra dreva má prirodzenú farbu. Potom zostáva dekorácia a doplnenie charakteristických detailov - monogramy, maľované zlatom, lucerny, "zlaté" reťaze, kolesá.

Maľovanie a zdobenie

"Royal" záclony a kvety))) aj umývadlo a malé umývadlo boli inštalované.

Vnútorný pohľad na okná

Po všetkom úsilí máme v okrese to najneobvyklejšie toalety. Len málo sa môže pochváliť takými ...

Dokonca aj kufre v kufri))

Teplá toaleta

To je docela pohodlné použitie WC s jednostrannou stenou v lete. Ale nie všetky chaty sú navštevované iba v teplej sezóne. Pre jesenné jar potrebujeme aspoň nejakú izoláciu, ktorá zablokuje návrhy.

V tomto prípade nie je dizajn toalety odlišný. Zvýšte veľkosť o 5 až 10 cm viac: pokožka sa zdvojnásobí - zvonka a zvnútra a medzi pokožkou je izolácia. Bude tiež nutné zohriať dvere - dvojité dvere sú pre takúto budovu príliš ťažké, ale zvnútra môžu byť zrazené kusom linolea, dermantínu a iného dobre umytého materiálu.

Na stavbe toalety s vlastnými rukami (s fotografickou správou si môžete prečítať tu).

Kombinovaná sprcha-WC

Druhá, ak je to potrebné, budova v krajine je sprcha. A ak áno, prečo stavať dve samostatné budovy, ak sa dajú postaviť pod rovnakou strechou. Niekoľko plánov toaliet so sprchovacím kútom pre vlastnú výstavbu je uverejnené nižšie.

Variant kombinovanej toalety na sprchovanie (na zväčšenie veľkosti obrázku, kliknite na ňu ľavým tlačidlom myši)

Druhý projekt toalety a sprchy pod jednou strechou.

Vzhľad a kresba toalety a sprchy na dávanie v jednej budove (na zväčšenie veľkosti obrázku, kliknite na ňu ľavým tlačidlom myši)

Zobrazenie a veľkosť WC a sprchy vpredu a na druhej strane (na zväčšenie veľkosti obrázku, kliknite na ňu ľavým tlačidlom myši)

Ako ste uhádli, štruktúra je jednoducho zdvojnásobená šírkou. Ak chcete, môžete vytvoriť svoj projekt podľa vašich želaní a potrieb. Výkres užitočného bloku s toaletou bude presne taký. Možno budete musieť urobiť trochu viac miestnosti. Stačí si to pri plánovaní a podpore výstavby.

Загрузка...