Nábytok

Obliekanie (make-up miestnosti) stôl so zrkadlom a svetlom

Vytváranie komfortu a pohodlia bývania závisí od malých vecí. Správne zvolený nábytok je jedným z faktorov. Zostava nábytku je spravidla viac alebo menej rovnaká pre každého, ale v jednom dome ste pohodlní, v druhom - vôbec. Jednou z pekných vecí je toaletný stolík so zrkadlom so svetlom. Jedná sa o "ženský" nábytok, ktorý môže urobiť krásnu polovicu ľudstva trochu šťastnejším.

Potrebujete alebo nie?

Obkladový stôl (syn make-up miestnosť, kozmetika, make-up, dámy) nie je nutnosťou, ale po sledovaní filmu alebo návšteve si chcete niečo podobné pre seba. Chcem niečo, čo chcem, ale nie je isté, či je táto vec nevyhnutná. Povedzme len: vec nie je potrebná, ale užitočná. Vysvetlite, prečo je užitočné. Prvá vec, ktorú treba poznamenať, je, že kozmetické výrobky a výrobky na starostlivosť sa budú koncentrovať na jednom mieste. Už dobre. Druhým je to, že kúpu toaletného stolčeka znižuje náklady a čas na "kozmetické poradenstvo". Náklady sa znižujú, pretože nie je potrebné udržiavať zdvojnásobenie - v kúpeľni, na zrkadle pri vchode, v taške atď. Čas sa znižuje, pretože nemusíte chodiť pri hľadaní peňazí, ktoré niekde prešli. No, nie je dôvod byť nervózny - je to pekné, keď je všetko na dosah ruky.

Je tu ešte jeden bonus. Dôležité je, ak ste boli v kúpeľni namaľovaní: bude to oveľa dlhšie. A pretože postupne začnete vlasy uschnúť v blízkosti toaletného stolíka - je to príjemnejšie to urobiť počas sedenia - potom kúpeľ prakticky "stojí nečinne" na radosť zvyšku domácnosti. Takže naozaj existuje veľa výhod.

Formuláre, štýly, zariadenia sú rôzne. Môžete si vybrať stôl pre profesionálneho umelca make-upu

Existuje však "ale". Nie všetky ženy používajú make-up tabuľku. Niekto túto vec v radosti, niekto len "stojí". Ako zistiť, či potrebujete toaletný stolík so zrkadlom a svetlami, alebo nie je potrebné utrácať peniaze? V skutočnosti to nie je ťažké. Analyzujte svoje návyky. Ak strávite veľa času na starostlivosť o seba, často vykonávate procedúry, radi obdivujete svoj názor - potrebujete len tento nábytok. Vyberte model a vychutnajte si. Ak denný make-up trvá 5-10 minút, jednoducho nie je čas na ďalšie - je lepšie minúť peniaze na niečo iné. Získajte viac zábavy.

Typy a odrody

Nestačí sa rozhodnúť, že toaletný stolík so zrkadlom so svetlom, ktoré potrebujete. Musíme tiež vybrať dizajn a štýl. Štýl je trochu jednoduchší - mal by byť vhodný pre životné prostredie, ale dizajn by sa mal premýšľať.

S nohami, bez nich, s konzolami, zásuvkami

Stôl na prípravu môže byť uhlová alebo obdĺžniková. Pripevňovacím spôsobom namontovaným alebo na konzolách / podstavcoch / nohách. Tvar stola je rovný alebo so zaoblenými stranami, zásuvky sú tesne pod stolom alebo na bokoch. Počet zásuviek a zásuviek, ich veľkosť a umiestnenie. Existuje veľa možností. Zrkadlo môže byť tiež upevnené na stole alebo môže byť oddelené a pripevnené k stene v určitej výške. Takže máme veľa možných možností. Ale to nie je všetko: iná šírka stola, jedno veľké zrkadlo alebo tri - ako toaletný stolík. Voľba je naozaj veľká a výber toaletného stolíka so zrkadlom s osvetlením nie je tak jednoduché.

Funkcia podsvietenia

S cieľom uľahčiť sa starostlivosť o seba, dámy dávajú prednosť tomu, aby mali toaletný stolík so zrkadlovým osvetlením. Pred niekoľkými rokmi boli použité výhradne žiarovky. Pre normálne osvetlenie (čítajte - pre jasné svetlo) môžu byť lampy aspoň tucet, ale zvyčajne sú 40 wattov a nič viac. Svetlo je teplé, svetlé, ak sú zdroje umiestnené po stranách alebo okolo obvodu, osvetlenie je rovnomerné bez tieňov.

Osvetlenie zrkadla pre toaletný stôl urobte po stranách alebo okolo obvodu

Dokonca aj svetlé make-up osvetlenie je dobré. Ale vzhľadom na rast cien elektriny, staré žiarovky sú všade nahradené ekonomickejšími. A tu musíte byť opatrný. Domáci opatrovatelia (žiarivky, ale s bežnou základňou) a niektoré LED žiarovky narušujú vnímanie farieb. Ak umiestnite takéto svietidlá na osvetlenie toaletného stolčeka, môže byť make-up podivných farieb. Preto pri výbere lampy dávajte pozor na teplotu žiarenia. V ideálnom prípade je prirodzený alebo teplý žltý a nie príliš vysoký jas.

Tiež vytvárajú zrkadlovú osvetlenie pomocou LED pások. Tu je zásada rovnaká - vyberte biele LED diódy s prirodzenou žiarou alebo teplou žltou farbou. Pri inštalácii pásky LED nezabudnite na potrebu odvodu tepla - pri prehriatí LED diódy rýchlo stmievajú. Pre lepšie odvádzanie tepla sa položí pás kovového (hliníka) a na ňu už je lepený pás LED.

Predajne predávajú rôzne zrkadlá s osvetlením, t. Môžete si kúpiť samostatnú tabuľku a zrkadlo so svetlom pre make-up. V mnohých prípadoch môžete obmedziť možnosť kompaktného počítača.

Ak medzi vašimi príbuznými alebo priateľmi je majster domova, potom môžete vytvoriť zrkadlo pre takmer každý vkus a farbu. Pozrite si príklad vo videu.

Veľkosti obkladových tabuliek

Z parametrov existujú len dva, ktoré skutočne stojí za to venovať pozornosť. Ide o výšku stola a minimálnu šírku. Výška toaletného stolíka je približne rovnaká ako výška stola. Teoreticky by mal byť vybraný pre rast majiteľa. Napriek tomu ženy trávia veľa času v zrkadle. Spolu s výškou stola je potrebné vyzdvihnúť stoličku, stoličku alebo lavicu - záleží na tom, čo plánujete dať ďalej.

Stôl Boudoir - pre spálňu v klasickom štýle

Určitou normou je výška pracovnej dosky 75 cm, ale je potrebné zamerať sa na vašu výšku. Ďalej určite výšku sedadla. Keď žena sedí, nohy by mali byť ohnuté na kolená pod uhlom 90 ° alebo blízko tejto hodnoty - to je najpohodlnejšia pozícia. Takže zvoliť výšku stoličky alebo stoličky nie je tak ťažké.

Tiež je potrebné poznať minimálnu šírku stola. V stacionárnych modeloch (s nohami) je 40-45 cm, v zavesených modeloch - 30-35 cm. Veľa kozmetiky sa zmestí na takú plochu, v krabiciach bude dostatok miesta. Ak máte v úmysle použiť časť zásuviek ako šatník, šírka sa môže zvýšiť na 50-55 cm. Všimnite si však, že aj v hĺbke 40 cm sú pre kozmetiku potrebné organizátory (priestorové oddeľovače). Pre hlbšie sú potrebné stacionárne deliace prvky (z preglejky alebo drevovláknitého dreva), inak to bude úplne nevhodné.

Rozmery remodeľovacieho stola sú upravené v závislosti od rastu majiteľa a dostupného priestoru.

Ak je stolík pre ženy vybavený zrkadlom, stále potrebujete vedieť, v akej výške visí zrkadlo. Tento parameter závisí aj od rastu. Sedí pred zrkadlom a dáma by mala pozerať približne v strede povrchu zrkadla. Ak je to potrebné a dostatočne veľké, môžete znížiť okraj nižšie o 10-15 cm. Hlavná vec je, že koruna je viditeľná.

Kde umiestniť + nezvyčajné modely pre malé medzery

Najprv sa musíte rozhodnúť, kam umiestniť toaletný stolík. Najviac logická a pohodlná možnosť je v spálni. Tu hľadáme voľné miesto, sme určení s veľkosťou. Nasleduje výber štýlu a farieb.

Tradičné umiestnenie

Nie každý má vyhradenú spálňu. Čo robiť, ak musíte spať v obývacej izbe, ktorá sa v noci mení na spálňu? Tradičný toaletný stolík tu nebude. V tomto prípade existuje niekoľko možností.

Vstavaná skriňa

Ak má miestnosť veľkú skriňu, môžete si vybrať jednu časť pod stôl, vytvoriť posuvnú pracovnú dosku, zásuvky a nainštalovať zrkadlo.

Dvere môžu byť zasúvateľné.

Poličky nad zrkadlom sa používajú "podľa určenia" - na uloženie odevov. Pohodlná možnosť. Tu je len dolná časť bude nevyužitá. K dispozícii bude stolička / stolička, môžete tiež dať svoje nohy tam. Ak je stôl tak dlhý ako na obrázku vyššie, bočné steny môžu byť obsadené zásuvkami. Čo ukladať v nich - kozmetika alebo iné veci - závisí od túžby majiteľov.

V kombinácii s stolovým stolom / počítačom

Ďalšou možnosťou je inštalácia modelu so zrkadlom pre sklápanie. Keď je zložený, takýto toaletný stolík vyzerá ako obyčajný pracovník alebo počítač. Mimochodom, môžete na tom pracovať. Je potrebné "priniesť krásu" - veko sa zdvihne, objaví sa zrkadlo a pod ním sú priestory pre kozmetiku. Časť môže byť uložená v zásuvkách pod stolom alebo na bočných konzolách.

Ak sklopíte veko / zrkadlo, bude normálna pracovná plocha

Pre toaletný stôl v kombinácii s počítačovým stolom by sa malo zvážiť osvetlenie zrkadla. V tomto prípade je LED pás určite používaný, takže pred nákupom stojí za to skontrolovať, či sú farby správne prenesené.

Zaujímavý nápad

Ďalšia verzia "skrytej" make-upovej tabuľky je s časťou dosky, ktorá sa odvíja smerom k boku. Pri zložení tento nábytok vyzerá ako obyčajný šatník. Horná línia zásuviek je zvinutá smerom k boku, veko stúpa. A tu - na boku máte šatník a pred sebou je plnohodnotný toaletný stolík so zrkadlom so svetlom. Jediná vec - bude potrebné zistiť, kam položiť stoličku / stoličku.

Uhlové modely - maximálne využite priestor

Najťažšie zvyčajne používajú uhly. Najmä ak je to malá medzera, na jednej strane obmedzená dverami, na druhej strane - oknom. Je ťažké vyzdvihnúť niečo tu, aby bolo pohodlné aj na miesto a používať ho. Voľba - umiestniť kozmetický stôl so zrkadlom.

Rohové make-upové stoly so zrkadlom

Upozorňujeme, že zrkadlá v týchto modeloch sú zvyčajne namontované na stole, pretože upevnenie zrkadla v rohu nie je také jednoduché.

Druhá verzia "tvrdého rohu" - v spálni vedľa okna. Často sa posteľ umiestňuje na čelo na stenu, takže okno je vpravo alebo vľavo. Izby sú zvyčajne malé a od rohu je veľmi málo miesta k okennému prahu. Posteľka je posunutá späť na 70-80 cm, je tam veľmi málo miesta a zdá sa, že tam nie je nič, čo by tam malo byť okrem malého nočného stolíka. A nie. Rohový stôl pre kozmetiku bude tiež veľmi pekný.

Obkladový stôl s rohovým zrkadlom medzi oknom a posteľou

Pri výbere výšky tohto modelu by ste sa mali sústrediť nielen na pohodlie hostesky. Je potrebné brať do úvahy výšku okenného parapetu. Ak je mólo z okna svahu do rohu veľmi malé, väčšina stolovej dosky bude pod okenným parapetom. Výška je zvolená tak, aby sa líniový stôl nebol nad parapetom. Iný tip: v tomto prípade je lepšie používať rímske žalúzie. Rovnako sa hodia aj valcované, ale nezapadajú do spální, ale sú dobré v izbách teenagerov.

Pre milovníkov nezvyčajného dizajnu

Pri výbere modelu dávajte pozor na skutočnosť, že pri otváraní škatúľ nezáleží na vykurovacích radiátoroch. To je v prvom rade nepohodlné a po druhé, vysoké teploty pre kozmetiku nie sú príliš dobré. Možno je to najlepšia voľba pre takúto schránku pod stolom, a nie na boku. Môžete nájsť toaletný stolík so zrkadlom podsvieteným, v ktorom sa zásuvky nezmiznú, ale otočte sa vzhľadom na jeden z rohov (ako na obrázku vyššie). Je to ešte výhodnejšie, ale za predpokladu, že na strane je voľný priestor.

Obkladový stôl so zrkadlom so zavesenou montážou

Zvyčajný stôl - s nohami alebo konzolami - nie je príliš vhodný v tom zmysle, že počas čistenia je nutné prechádzať podperami. Závesné modely sú v tomto zmysle výhodnejšie, ale môžu byť namontované na stenách s dobrou nosnosťou - z betónu, dreva a tehál. Je lepšie ich nainštalovať na priečky jednej vrstvy sadrokartónu alebo blokov jazyka a drážky. Takže pred zakúpením závesného toaletného stolíka so zrkadlom so svetlom sa uistite, že stena odolá zaťaženiu.

Funkčne, pohodlne, kompaktne - modely obkladacích stolov pre malé miestnosti

A ešte jedna vec. Pri inštalácii budú potrebné držiaky alebo držiaky a budú mať dobrú kvalitu. A sú drahé. Plus - na inštaláciu trvá určitý čas a bude potrebné sledovať primerané zaťaženie - nedávajte nič ťažké.

Závesné dresingové stoly

Aké dobré sú tieto modely - dokonale sa hodia do koncepcie moderného smeru. Je ťažké vstúpiť do dámskeho stola v štýle minimalizmu a high-tech, ale v tomto vyhotovení je dokonca veľmi dobrý.

Nápady na fotografie, zaujímavé modely

Ak chcete urobiť konečné rozhodnutie - či potrebujete toaletný stolík alebo nie - možno budete musieť vidieť "váš" model. Niečo čudné sa zvyčajne spája s týmto menom, na ohnutých nohách so vzormi a obrazmi. Takéto modely, samozrejme, tam. Ale nielen také. Existujú rôzne štýly. A rozsah moderných je oveľa viac - výrobcovia nábytku sa tiež prispôsobujú všeobecným trendom v dizajne bytov a domov. Táto sekcia zhromaždila niektoré zaujímavé nápady. Niektoré len v projekte sú pripravené fotografie.

Krabice sú pokryté rovnakou textíliou ako lavička - neobvyklé riešenie.

V modernom štýle - ako konzola okolo steny

Na rozdiel od obyčajných obliekacích stolov

Na ľavej fotke krabice nekĺzajú - otáčajú sa okolo osi. Tento spôsob otvorenia šetrí priestor.

Vhodný aj pre obývaciu izbu - vyzerá moderne a nie príliš súkromný

Moderný štýl je jednoduchý

Ako súčasť nábytku snímku

Ak ste zvyknutí maľovať sami stojaci alebo nie tráviť veľa času, môžete dať stôl pre make-up na chodbe.

Transformačná tabuľka: pracovná / toaleta

Jeden z projektov závesného stola pre spálňu

Voliteľné hrany musia byť hladké. Hladká kruhovosť línie je atraktívna.

Make-up stolový transformátor s roll-out policou

Konverzný stôl s podsvieteným zrkadlom: zdvíhací mechanizmus krytu - nábytkové výťahy

Rozkladacia posteľ / toaletný stolík. Možnosť je zaujímavá, ale čo keď niekto spí?

Nemyslite si, že sú potrebné kučery a zlatenie

Загрузка...